Similar lots by type
-
#198Poterie du vieux MontmartreEen aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25 / 30 -
#136Villeroy & BochTwee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#163Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#217Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#121Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.
Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 24 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#193Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Boch Frères, La LouvièreEen vierdelig art deco lampetstel van zachte pasta met meerkleurig decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 40 -
#59Boch La LouvièreEen rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#64“Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#63Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#160Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#80Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#60Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29 & 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#166Reinhold Merkelbach, GrenzhausenEen Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#54Noritake, JapanEen porseleinen sierschoteltje met verguld bloemendecor op zwarte en crèmekleurige fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#251Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#127Villeroy & Boch, DresdenTwee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#133Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#51Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#52“Sint Jozef met Jezus”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#179Joris Van der MijnsbruggeEen geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.
No longer availableOnline onlyDim. H. 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#73Royal Plazuid, GoudaEen grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#55Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#82H. Bequet, QuaregnonEen sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm Ø: 33 cmEstimate: € 10 / 15
Other lots in this auction
-
#285Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#287Lladro“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#239Een paar smeedijzeren wandkandelaars met twee lichtpunten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#31Een Chinese fallus.
No longer availableOnline onlyDim. l: 16 cmEstimate: € 30 / 45 -
#53Een glazen bierpul met verguld decor met wapenschild “Labore Nobilis” en vier kleine kristallen glaasjes met gekleurde kelkjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#140Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#58Een vaas van paars en blauw Italiaans glas.
No longer availableOnline onlyDim. l: 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#92Val Saint-LambertEen gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableOnline onlyDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#46Goebel Crystal collectionEen dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 15 / 25

