• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een Griekse Lekythos vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met kalkaanslag, versierd met figuren.

A Greek Lekythos vase from the Roman period in red earthenware with lime deposits, decorated with figures.
Dim. h 26 cm
SKU: 1712240158.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #158
Estimate: € 300 / 400

  • #512
    Léon Delderenne
    Period: 1864-1921

    "Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 90 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #381

    Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

    A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #566

    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #574

    Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.

    A polychrome wooden statue of a goose.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.

    A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #594
    Halga Paris Limoges

    Een lot van 3 Frans porseleinen dekselvazen op schotel met verguld en meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 French porcelain covered vases on saucer with gilded and multi-color floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 30 & ... & 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #198

    “ΤΗΣ ΚΑΙΝΗΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ ΑΠΑΝΤΑ NOVI TESTAMENTI” Het nieuwe testament in Grieks en Latijn. Een editie uit 1622 door Ioannes Billium (John Bill) in London. Deze editie heeft notities door Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, en Isaac Casaubon.

    "The New Testament of the Novum Testamentum" in Greek and Latin. An edition from 1622 by Ioannes Billium (John Bill) in London. This edition includes notes by Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, and Isaac Casaubon.
    Estimate: € 200 / 300
  • #624

    Dim. 49 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #365

    Een 14 kt witgouden fijne ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    A 14 kt white gold fine ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
    Dim. 1,18 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #488
    Lima Atlas

    “2102”. Een vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotief. Kenmerken zijn onder andere een krachtige N Scale-motor, bedieningsverlichting, plastic trucks, knokkelkoppelingen, metalen wielen en assen. In originele verpakking. En een vintage Lima N 220284 LG diesel locomotief US Baltimore & Ohio 1974, in originele verpakking.

    “2102”. A vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotive. Features include a powerful N Scale motor, operating lighting, plastic trucks, knuckle couplers, metal wheels and axles. In original packaging. And a vintage Lima N 220284 LG diesel locomotive US Baltimore & Ohio 1974, in original packaging.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #144

    “Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.

    "The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.
    Dim. 54 x 91 cm
    Estimate: € 800 / 1000

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00