Een Griekse Lekythos vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met kalkaanslag, versierd met figuren.

A Greek Lekythos vase from the Roman period in red earthenware with lime deposits, decorated with figures.
Dim. h 26 cm
SKU: 1712240158.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #158
Estimate: € 300 / 400

  • Een aardenwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.

    An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
    Dim. 96 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    Victor Jamotte

    “Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Victor Jamotte.

    "Heath view with row of trees", a painting, oil on panel, signed by Victor Jamotte.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #261
    Steiff, Germany
    Period: 1994

    “Eisbär 30 for Märklin”, een pluche ijsbeer geproduceerd voor de 70ste verjaardag van Märklin door Steiff in 1994. Nr 999758.

    "Eisbär 30 for Märklin," a plush polar bear produced by Steiff for Märklin's 70th anniversary in 1994. No. 999758.
    Dim. 31 x 55 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #358
    Val Saint Lambert

    Een grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig marmeren blad.

    A design coffee table with chrome metal base and rectangular marble top.
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234
    Armand Apol

    “Hoevezicht bij beek, met koe en eenden.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Farm view by stream, with cow and ducks." Pastel on paper. Signed and dated 1917.
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #542

    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #241
    Olympus

    Een vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.

    A vintage camera Olympus-Pen with leather carrying case.
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00