Een Griekse Oenochoe vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met zwarte personages Heshaïstos en Silenoï.

A Greek Oenochoe vase from the Roman period in red terracotta with black figures of Hephaestus and Silenus.
Dim. h 15 cm
SKU: 1712240168.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #168
Estimate: € 200 / 300

  • #292

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #444
    A. De Racourt

    Dim. 32,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #688

    Een antieke Indonesische Wayang pop. De lederen vleugels zijn gescheurd.

    An antique Indonesian Wayang puppet. The leather wings are torn.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #181

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuur van een aapje bovenaan. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a monkey on top. Peru.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #479

    Een tweeloops geweer - A Marseille. 11-Gauge. Midden tot laat 19e eeuw.

    A double-barreled gun - A Marseille. 11-Gauge. Mid to late 19th century.
    Dim. L: 120cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.

    A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.
    Estimate: € 60 / 80
  • #78
    Christofle France

    Een miniatuur tafelklokje van verzilverd metaal en zwarte lak, Lodewijk XVI-inspiratie. Gekeurd.

    A miniature table clock made of silver-plated metal and black lacquer, inspired by Louis XVI style. Marked.
    Dim. H. 7,5 x 12,5
    Estimate: € 100 / 150
  • #343

    Een tafelklok met houten omkasting en koperen sierdelen, gemerkt John Smith London.

    A table clock with a wooden case and copper decorations, marked John Smith London.
    Dim. 33 x 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512
    Léon Delderenne
    Period: 1864-1921

    “Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 90 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #331

    Een set van 2 professionele koperen kookpannen, onderaan gemerkt met 3 kroontjes.

    A set of 2 professional copper cooking pots, marked with 3 crowns on the bottom.
    Dim. Ø 20 en Ø 28 cm
    Estimate: € 30 / 50

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00