Other lots by Davidoff
#180Suam
Een lot lederwaren, bestaande uit drie herenportefeuilles, een kaartenhouder, een damesportefeuille en een chequeboekje.
No longer availableOnline only -
#275
Een lot van vier verschillende boekentassen.
#110Il Bisonte
Un sac de toilette en cuir brun. Nous ajoutons deux ceintures et un petit sac avec deux jeux de cartes.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/150 -
#160CP Madrid-Paris-Brussels
Een lot lederwaren, bestaande uit drie portefeuilles, een chequeboek, drie sleuteltasjes en vijf tasjes met sleutelhanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/40 -
#86Samsonite
Een zwarte reistas met kapstokken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 42 x 56 cm -
#59Mandarina Duck
Een sobere zwart lederen aktetas. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyDim. 28 x 37 cm -
#294Georgina von Etzdorf
Vijf verschillende sjaals van polyester en zijde.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/100 -
#10Z2 Zero Halliburton
Een aktetas van donkergrijs aluminium. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#220Un après-midi de chien
Een lot van vijf handtassen, waarbij vier lederen en één van textiel.
#96
Twee toiletsets en een nagelsets. In rood kunstlederen etuis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 € -
#221D. Lavilla
Een lot van vier lederen rugzakjes, waarbij drie zwarte en een beige. Ringen geoxideerd. We voegen er een oranje tas van nylon aan toe.
#121Charles et Charlus
Een lot lederwaren, bestaande uit een kleine kaft met organizer, een portefeuille met drukknopen en één met ritssluiting.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/50