#62M. Maggi
“Riviera di Povente”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M Maggi.
"Riviera di Povente”, a painting, oil on canvas, signed M Maggi. -
#693
#204André De Man
“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#127Dodo Arslan Terzani
#77
Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
A handwoven Kilim tape with a geometric pattern. -
#149
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
#117
Een lot van twee gepatineerde oefendegens. 1 gemerkt in de kling.
A lot of two patinated practice foils. One marked on the blade. -
#441Kostka
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
#386
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings. -
#383Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
#658
A lot of 4 erotic hardcover comic books. Including Tango collection numbers 2, 3, 4 from publisher Maxima. And 'Sarah' from publisher Loempia.Place a bid ›Estimate: € 40/50