Similar lots by type
-
#15Gallé
Een klein vaasje van meerkleurig glas met een met zuur geëtst decor van planten. Gemerkt. Beschadigd bovenaan.
Petit vase en verre multicolore à décor de végétaux gravé à l'acide. Marqué. Dégât vers le haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 20/30 -
#119
Vier Venetiaans glazen kandelaars met goudinclusies. Eén met barst in de basis en één met barst in de bovenrand.
Quatre bougeoirs en verre vénitien à inclusions d'or. Une avec une fissure dans la base et une avec une fissure dans le bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 20/30 -
#272
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40/50 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100 -
#55
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 220/240 -
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 81 cmEstimate: € 25/45 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 & 17 cm
Other lots in this auction
-
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#13Sitzendorf
“Napoleon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes”. Een meerkleuirg porseleinen groep. Handje los en beschadigd. Gemerkt.
Napoléon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes. Un groupe en porcelaine multicolore. Main détachée et abîmée. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/40 -
#277
Een lot, bestaande uit twee gesculpteerde leeuwenkopjes met ringen, een fijn gesneden lepel met religieuze scène en vijf gepolijste dennenappels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 1& - 21 cm -
#132
“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#211Jehanne Dinjeart
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#116
“Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.
"Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 28 x 46 cmEstimate: € 25/35 -
#47
Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#58
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25/30 -
#69
“Compositie”. Een ets. Gesigneerd en met dedicace buiten de plaat.
"Composition". Une gravure. Signé et dédicacé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 37,5 x 19 cmEstimate: € 20/30