Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.
Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.
Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.
Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.
Dresden

Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
Dim. 30 x 35 x 23 cm
SKU: 2502250532.
Categories: Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #532
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #557
    Giuseppe Armani

    “The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.

    "The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #283
    Flos

    “Romeo Moon & Romeo Babe”. Een hanglamp van Flos met 2 bijhorende wandlampen.

    "Romeo Moon & Romeo Babe" A pendant lamp by Flos with 2 accompanying wall lamps.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #473

    Een lot van 2 vazen in blauw wit decor, porselein en aardewerk.

    A pair of 2 vases in blue and white decor, porcelain and earthenware.
    No longer available
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 125 / 25
  • #503
    Murano

    Een grote vintage schaal in kleurloos Muranoglas.

    A large vintage bowl in colorless Murano glass.
    No longer available
    Dim. 16 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.

    A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #536

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542
    Paul Kedelv Flygsfors glassworks

    “Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.

    "Coquille". A vintage vase with rose white in the body. With faded label and marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #317

    Een lot van kristal, Val Saint Lambert. Bestaande uit 2 asbakken en 2 vaasjes, deze laatsten hebben minieme randschade.

    A lot of crystal, Val Saint Lambert. Consisting of 2 ashtrays and 2 vases, the latter with minor rim damage.
    No longer available
    Dim. hoogte 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #286

    Een 'Mazarin' kroonluchter in massief messing met 8 lichtpunten in de stijl van Louis XVI.

    A 'Mazarin' chandelier in solid brass with 8 light points in the style of Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h 85 x Ø 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #556
    Sanchez

    “Maria met kind”. Een vintage polychroom aardewerken wandbeeldje. Verso gesigneerd “Sanchez”, voor Perignem of Amphora.

    "Maria with child". A vintage polychrome earthenware wall sculpture. Signed on the back "Sanchez", possibly by Perignem or Amphora.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #559

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #265

    Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Een lot van 4 stukken met Aziatische oorsprong bestaande uit een beel met dieren en een dame in speksteen, een stenen dekselpotje en een vaasje in cloisonne.

    A lot of 4 pieces with Asian origin consisting of a figurine with animals and a lady in soapstone, a stone lidded pot, and a cloisonne vase.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.

    A pair of vintage resin sculpted figurines of small eagles.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    “Peerdevisser”, een beeld in meerkleurig Vlaams aardewerk. Toegevoegd een boerinnetje.

    "Peerdevisser", a sculpture in multicolored Flemish earthenware. Accompanied by a female farmer.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    Een lot van 2 koperen vijzels met stamper, waarvan 1 replica, gemerkt met tekst “Heinrick ter Horst me fecit anno 1607”.

    A lot of 2 copper mortars with pestle, 1 of which is a replica, marked with the text "Heinrick ter Horst me fecit anno 1607".
    No longer available
    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #157

    Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.

    A lot of 3 pieces of mercury glass, also known as poor man’s silver. Consisting of a vase and two candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #186
    Leo Galli

    “Ondoso”, een vintage hanglamp ontworpen door Leo Galli en geproduceerd door Scanlight/Holland.

    "Ondoso", a vintage pendant lamp designed by Leo Galli and manufactured by Scanlight/Holland.
    No longer available
    Dim. 149 x 57 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #589

    Een beeld in zilverkleurig gespoten kunststof naar het model van een Porsche.

    A sculpture in silver-colored painted plastic modeled after a Porsche.
    No longer available
    Dim. 10 x 36 x 16.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #541

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #578

    “Egyptenaar met boot”, een meerkleurig gipsen beeld op houten boot en sokkel. Schade aan een vinger en een teen, ook een deel van een sandaal ontbreekt

    "Egyptian with boat", a multicolored plaster sculpture on wooden boat and pedestal. Damage to a finger and a toe, as well as a missing part of a sandal.
    No longer available
    Dim. 88 x 77 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #344

    “Mijnheer pastoor”, een portret in gemengde techniek, gesigneerd Marie-Louise ...

    "Mr. Pastor," a portrait in mixed media, signed by Marie-Louise ...
    No longer available
    Dim. 12.5 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #447

    Een paar Chinese vazen met een polychrome voorstelling van lange lijzen. Achteraan met een tekst.

    A pair of Chinese vases with a polychrome depiction of dragons. Inscribed with text on the back.
    No longer available
    Dim. H.33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffier van +- 0,10 ct.

    An 18kt white gold ring set with two small brilliant-cut diamonds and a sapphire of approximately 0.10 ct.
    No longer available
    Dim. 1,60 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #366

    Een Empire vitrine/schrijfmeubel met fineer, verguld bronzen beslag en marmeren blad. 2 deuren en 6 laden waarvan één met schrijfdeel vanbinnen.

    An Empire display/writing cabinet with veneer, gilt bronze fittings, and a marble top. 2 doors and 6 drawers, one of which has a writing compartment inside.
    No longer available
    Dim. 167 x 105 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #409
    Ben Baerten
    Period: °1946

    “Naïef Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    "Naive Village Scene". Oil on canvas. Signed and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293

    Een set van 2 verzilverde wandlampen met elks 2 lichtpunten.

    A set of 2 silver-plated wall lamps, each with 2 light points.
    No longer available
    Dim. h 41 x b 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73
    Edouard Delaune

    Een bronzen beeldje van een hond op groen marmeren voetstuk, gesigneerd Ed. Delaune.

    A bronze statue of a dog on a green marble base, signed by Ed. Delaune.
    No longer available
    Dim. h 8 x l 13.5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #7
    A. Espié

    Een bronzen beeldje van een rat. Gesigneerd.

    A bronze sculpture of a rat. Signed.
    No longer available
    Dim. h 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324
    De Coene

    “Interieur met belezen man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘De Coene’. Alsook op de achterzeide een schilderij van een jongeman met ontblote borstkas.

    "Interior with learned man", a painting, oil on canvas, signed 'De Coene'. Also on the reverse side a painting of a young man with a bare chest.
    No longer available
    Dim. 81 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #64

    “Kippen, een haan en een pauw op het erf”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Chickens, a rooster, and a peacock in the yard", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Lot van 2 Boomse vazen. De grootste vaas is ontworpen door Paul Heller. De kleinste vaas is voorzien van een organisch roze lijnmotief.

    Lot of 2 Boomse vases. The largest vase is designed by Paul Heller. The smallest vase features an organic pink line motif.
    No longer available
    Dim. hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 45
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling vr. 21 & zat. 22 februari van 10.00 tot 17.00.

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More