Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.
Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.
Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.
Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.
Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.
Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

A porcelain group depicting a medieval lady with a dog on a polar bear skin. After Sèvres. On a wooden base. Glued to the left index finger.
Dim. h 23 cm
SKU: 1712240617.
Categories: Beeld, curiosa, Hout, Porselein.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #617
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #691

    Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.

    A set of 4 oak chairs with old yellow velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 94 x 40 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    A colorful vintage pendant lamp in multicolored wrought metal with 4 light points.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #136

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #196

    Een 19e eeuws icoon met 11 heiligen en een verzilverde en vergulde riza.

    A 19th-century icon depicting 11 saints with a silver-plated and gilded riza.
    No longer available
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #531
    Alfons De Roeck
    Period: 1896-1982

    “Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld. Onderaan gesigneerd.

    "Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #206

    Een eikenhouten ommode met drie laden en 3 deuren

    An oak chest of drawers with three drawers and 3 doors
    No longer available
    Dim. 103 x 43 x 132 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #537

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 1 sleutel, sluiting met 6 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 1 key, closure with 6 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden base.
    No longer available
    Dim. 37 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #204

    Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.

    A 12-piece cutlery set, consisiting of knives and forks, in a wooden case. Silver-plated with bone handles.
    No longer available
    Dim. 27 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    No longer available
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495
    Paul Sersté

    Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.

    A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Een set van 2 gesculpteerde houten Aziatische mythologische gevleugelde wezens waarvan 1 polychroom.

    A set of 2 wood-carved Asian mythological winged creatures, one of which is polychrome.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492
    José Chapellier
    Period: °1946

    “Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 35cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.
    No longer available
    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    No longer available
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #532

    Een vintage verguld bronzen luchter met porseleinen rozenornamenten en 4 lichtpunten.

    A vintage gilt bronze chandelier with porcelain rose ornaments and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #182

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #536
    Philippe Starck Aleph

    "Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.

    "Olly Tango". A lot of 6 design chairs with chrome metal tube structure and white lacquered plywood shell. Stamped at the bottom: Tango / Aleph, Made in Italy. Designed by Philippe Starck in 1994, for Aleph / Italy. Some paint flakes present.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #696

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen met snijwerk met velours bekleding. 4 met oud roze velours en 2 geherstoffeerd in blauwe velours.

    A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.
    No longer available
    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500

Other lots in this auction

  • #101

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuurtje van een aapje bovenaan. Peru.

    A Precolumbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a little monkey on top. Peru.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #434

    “Le Picador”. Een litho op papier, onderaan in de plaat gesigneerd. Naar het werk van Dali. Vermoedelijke uitgave S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.

    "The Picador." A lithograph on paper, signed at the bottom of the plate. After the work of Dali. Presumed edition by S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.
    No longer available
    Dim. 89 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    Een Griekse Oenochoe vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met zwarte personages Heshaïstos en Silenoï.

    A Greek Oenochoe vase from the Roman period in red terracotta with black figures of Hephaestus and Silenus.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #500
    Gamages London

    “Speedster”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Speedster." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #102
    A. Vermont

    ‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #22
    Robert Borret
    Period: °1924

    “Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.

    "Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Een bronzen beeld van een paard, naar P.J. Mène.

    A bronze sculpture of a horse, after P.J. Mene.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #231

    ‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.

    'Apollo' a bronze head on pedestal. Neoclassical.
    No longer available
    Dim. h 9 cm ( 21 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #564

    Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.

    An earthenware Moseka candlestick. Congo.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • Een aardenwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.

    An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
    No longer available
    Dim. 96 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een Art Deco gefineerd houten paraplubak. Enkele houtschilfers onderaan.

    An Art Deco veneered wooden umbrella stand. Some wood chippings at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    “Dame met vogel”, een meerkleurig art-deco beeld, vermoedelijk brons op een marmeren sokkel.

    "Lady with bird", a multi-colored art-deco sculpture, presumably bronze on a marble base.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More