Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een groep meerkleurig Japans aardewerk bestaande uit twee pauwen. Herstelling aan een staart.

Een groep meerkleurig Japans aardewerk bestaande uit twee pauwen. Herstelling aan een staart.

Groupe en faïence polychrome du Japon comprenant deux paons. Réparation à une queue.
Dim. H 26 cm
SKU: 2508150537.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 100 / 160
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #423

    Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.

    Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.
    Estimate: € 20 / 25
  • #713

    Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.

    Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #721

    Een vrouwenfiguur van terracotta. Onderaan gemonogrameerd.

    Femme en terre cuite. Monogramme sous la base.
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #711

    Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.

    Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #208

    Een lot van veertien stuks ‘Lusterware’. XIXe eeuw.

    Collection de quatorze pièces en lusterware anglais. XIXe siècle.
    Estimate: € 100 / 150
  • #678

    Een sierbord van geglazuurd terracotta en versierd met schelpen en zeesterren in reliëf.

    Assiette décorative en terre cuite à glaçure grise et décorée de coquilles et d’étoiles de mer en relief.
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #431

    Snuff-bottle van been met gegraveerde erotische scènes op de buik. China.

    Flacon à parfum en os aux scènes érotiques gravés sur la panse. Travail chinois.
    Dim. H 8 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #670

    Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.

    Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.
    Dim. H 154 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #611

    Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.

    Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #707

    Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.

    Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #467

    Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).

    Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #373

    Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.

    Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #129

    Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit twee kratervazen en drie dekselvazen. Delft, XVIIIe eeuw. Meerdere restauraties.

    Garniture de cabinet cinq pièces en faïence bleue et blanche comprenant deux cornets et trois potiches de style Louis XV. Delft, XVIIIe siècle. Plusieurs restaurations.
    Estimate: € 500 / 600
  • #371

    Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.

    Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.

    Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.
    Dim. 6,26 g
    Estimate: € 130 / 200
  • #657

    Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.

    Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.

    Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #601

    Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.

    Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #731

    Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.

    Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #473

    Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.

    Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.
    Dim. H 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #688

    Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.

    Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.
    Estimate: € 90 / 120
  • #486

    Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.

    Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #708

    Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.

    Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #358

    Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.

    Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.
    Dim. H 21 cm
    Estimate: € 55 / 65

Other lots in this auction

  • #493

    “Van Gogh”. Louis Hautecoeur. Ed. Les documents d’art. Frankrijk, 1946.

    Louis Hautecoeur. “Van Gogh”. Ed. Les Documents d’Art. France 1946.
    Estimate: € 24 / 30
  • #554
    Milenko Divjak

    “Ocean day”. Olieverf op doek.

    “Ocean Day”. Huile sur toile.
    Dim. 84 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #67

    Een grote en een kleine dekseldoos van meerkleurig porselein met koperen monturen. De grootste met een handgeschilderd decor naar het Sévresporselein.

    Deux boîtes couvertes en porcelaine de différentes tailles et aux montures en cuivre. La plus grande à décor peint à la main d’après les exemples de Sèvres.
    Estimate: € 40 / 50
  • #452

    “Plattelandszicht met hooimijten”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘P. Sibille’ & “Papenkasteel te Ukkel” Inkttekening op papier. Gesigneerd ‘Jean Fraiture’.

    “Vue de campagne aux meules de foin”. Aquarelle sur papier. Signée P. Sibille et “Papenkasteel te Ukkel”. Dessin à l’encre sur papier. Signé Jean Fraiture.
    Dim. 35 x 27 & 30 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #575

    Een ivoren beeldje van een wijze met staf, papierrol en een gans. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.

    Statuette en ivoire représentant un sage tenant une crosse, un rouleau et un oie. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #185

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    Dim. 60,56 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or blanc 18 ct serite de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #121
    Orlians & Cie.

    Een scheepslantaarn van glas en rood koper. Mechelen, 1947.

    Lanterne de bateau en verre et cuivre rouge. Malines, 1947.
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Mahoniehouten speeltafeltje met klapblad en uitschuifbare voluutpoten, waarin een lade verwerkt. Tijdperk Louis-Philippe.

    Table à jeux en acajou. Tablette abattante sur pieds volutes glissants, cachant un tiroir. Epoque Louis-Philippe.
    Dim. 81 x 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hartjes.

    Chaîne en or jaune 18 ct aux petits coeurs.
    Dim. 3,53 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #567

    Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.

    Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films érotiques.
    Estimate: € 150 / 200
  • #745

    Een lot fantasiejuwelen. We voegen er een Tissot horloge, een pillendoosje en servetstaander aan toe.

    Lot de bijoux de fantaisie. Nous ajoutons une montre Tissot, une boîte à pilules et un porte serviettes.
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More