Similar lots by type
-
#616Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.
Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#747Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#402Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#438Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#79“Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.
“Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#688Een Japanse theaterpop in een kleine vitrine. Handjes en gezicht van gofun (gemalen oesterschelpen).
Poupée de théâtre japonaise dans une petite vitrine. Mains et visage en gofun (coquilles d’huîtres moulues).No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#765Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130 / 150 -
#715Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#741Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#727Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#560Een lot van acht miniatuur No-maskers van gelakt papier-maché in diverse formaten. Japans werk. We voegen er een zamak inktpotje in de vorm van een samoeraihelm.
Lot de huit masques Nô miniatures en papier mâché miniature de différentes dimensions. Travail japonais. Nous ajoutons un petit encrier en régule en forme d’un casque samouraï.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#697Een vierkante cachepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor op gele fond.
Cache-pot carré en porcelaine de Chine décoré de fleurs polychromes sur fond jaune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#720Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.
Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#728Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 90 / 100 -
#434“Draak”. Een kalligrafische tekening op rijstpapier.
“Dragon”. Dessin calligraphique sur papier de riz.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 15 / 20 -
#415Een sculptuur van speksteen, versierd met vleermuizen en Chinese tekens. Begin XXste eeuw.
Sculpture en pierre de lard décorée de chauves souris et de calligraphie chinoise. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#710Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#748Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200 / 300 -
#687Een divers lot aziatica bestaande uit twee Indische kruidenpijpen, een driedelig wierookbrander van messing en een bronzen Indische godin.
Lot d’objets asiatiques comprenant deux pipes indiennes, un encensoir en trois parties en laiton et une déesse indienne en bronze.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#490Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#589Capodimonte“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592Een bronzen schotel van Japanse makelij.
Plat en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#85Een 18 karaats wit en geel gouden hanger en of broche in de vorm van een boot.
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de bateau. Peut être porté comme broche.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#419“Les prévoyants de l’avenir”. Evenementsposter.
“Les prévoyants de l’avenir”. Affiche d’un événement.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 80 -
#255Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#609J. Bonalini“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Vijf albums met eerstedaguitgaven van Frankrijk, Nederland (1980-86), Denemarken e.a., 1969-72, 1974-77, 1978-81, 1982-84.
Cinq albums aux éditions premier jour de la France, les Pays-Bas (1980-86), le Danemark e.a., 1969-72, 1974-77, 1978-81, 1982-84.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#153Een waaier met ivoren montuur en versierd met een romantisch tafereel, een verguld floraal decor en een spiegeltje op het eerste fragment. Model “plumetti”. XIXde eeuw.
Eventail en ivoire décoré d’une scène romantique et de fleurs dorées. La première partie ornée d’un petit miroir. Modèle plumetti, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#4Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#511Een moeder met kind van Afrikaans gesculpteerd ivoor.
Mère et enfant en ivoire sculpté. Travail africain.No longer availableDim. H 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#458Pierette LambertEen handgeschilderd miniatuur op porselein.
Miniature peinte à la main sur porcelaine.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#702Een rechthoekige spiegel met marketterie lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en marqueterie.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#276Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#713“Liggend naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd Buchin(?) 1973.
“Nu couché”. Crayon sur papier. Signé Buchin (?) et daté 1973.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 80 / 120

