Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .

Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .

group of 7 recent Cantonese decor bowls, bowls and vases with lids. Marked at the bottom.
Dim. h: 14 cm Ø 36 en 31 cm
SKU: 2706230401.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #65

    Een plaasteren herenbuste.

    A plaster male bust.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #279

    Een Brussels koffieservies bestaande uit een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.

    A Brussels coffee set consisting of a coffee pot, a milk jug, a cup and saucer and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #518

    Een ronde metalen ijsemmer op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk (Taiwan). Naar een ontwerp van James Mont.

    A round metal ice bucket on three legs and decorated with symbols. Taiwanese work after a model by James Mont.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #162
    Dresden All White Hutchenreuter

    Een 128-delig wit porseleinen servies van Hutschenreuther, model Dresden All White. Bestaande uit: 30 platte borden (1 beschadigd), 29 soepborden, 14 dessertbordjes, 1 ovalen schaal, 1 botervlootje, 3 sauskommen, 3 melkkannetjes, 3 suikerpotjes (1 zonder deksel), 2 koffiepotten, 14 ondertassen, 26 tassen, 2 terrines (waarvan 1 met gelijmde dop).

    A 128 piece white porcelain dinner service comprising of 30 flat plates (1 damaged), 29 soup plates, 14 dessert plates, 1 oval dish, 1 butter cup, 3 sauce boats, 3 milk jars, 3 sugar bowls (1 without lid), 2 coffee pots, 14 saucers, 26 cups, 2 terrines (of which 1 with glued handle).
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #385

    Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.

    A large covered pot in cloisonné on bronze with a colourful floral decor.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Een bord van meerkleurig porselein, gedecoreerd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIX eeuw.

    A plate of multi-coloured porcelain, decorated with a coat of arms and flowers. In the spirit of Edmé Samson. XIX century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Shogo Okamoto

    ‘Aziatisch landschap bij herfst’, gemengde techniek, 3/15 rechtsonder buiten de plaat gesigneerd S. Okamoto.

    'Asian landscape in autumn', mixed media, 3/15 signed S. Okamoto lower right outside the plate.
    No longer available
    Dim. h 36 x b 39 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #615

    Een rond Chinees bijzettafeltje met snijwerk en marmeren blad, kan restauratiewerk gebruiken.

    A round Chinese side table with carving and marble top, could use some restoration work.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #553

    Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.

    A pair of Chinese porcelain hexagonal vases with a multi-coloured design of geishas. On wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #302

    Een lampenvoet met cloisonné delen, verder bronzen ornamenten en een romantisch beschilderd deel.

    A lamp base with cloisonné parts, bronze ornaments and a romantic painted part.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Limoges France

    Een 120- delig porseleinen servies, Haviland Limoges Renaissance. Bestaande uit: 30 platte borden, 18 dessertbordjes, 14 ondertassen, 13 tassen, 19 kleine ondertassen, 19 kleine tassen, 2 grote ovalen schalen, 2 suikerpotjes met onderbordje, 1 melkkannetje en 2 sauskommen.

    A 120-piece porcelain service, Haviland Limoges Renaissance. Consisting of: 30 flat plates, 18 dessert plates, 14 saucers, 13 cups, 19 small saucers, 19 small cups, 2 large oval dishes, 2 sugar bowls with saucer, 1 milk jug and 2 sauce boats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #541

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #693
    Noritake, Japan

    Een grote sierschaal met veelkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarplaat 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.

    A large decorative dish with multi-coloured and gilded decor of flowers and butterflies. Year plate 1978. Marked and numbered 1529/3000.
    No longer available
    Dim. Ø: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #689

    Twee diepe Chinese porseleinen diepe borden met een blauw op wit floraal decor. XVIIIe eeuw.

    Two deep Chinese porcelain deep plates with a blue on white floral decoration. XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #511

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen. Floraal patroon met schrift in het decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases. Floral pattern with writing in the decor.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø29cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #659

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    A large and a smaller vase of Satsuma pottery. With wooden bases.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #501

    Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.

    A pair of blue and white porcelain lidded jars with dragons in the decor.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø35cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #342

    Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig biscuit/ porselein, waarbij één met aapjes in het decor en op het deksel, een in de vorm van een hoofd en één in de vorm van een thee drinkende dame. De eerste met lichte randschade.

    A lot of three different multi-coloured biscuit/porcelain tobacco jars, one with monkeys in the decor and on the lid, one in the shape of a head and one in the shape of a lady drinking tea. The first with light edge damage.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #519

    Een Chinese triptiek, gemengde techniek op papier met figuren en dienaren. Ingelijst op een driedelig fluwelen paneel.

    A Chinese triptych, mixed media on paper with figures and servants. Ink-framed on a three-part velvet panel.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 (x3)
    Estimate: € 150 / 250
  • #489

    Een Aziatisch houten beeld.

    An Asian wooden statue.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5

    Beeld met twee flamingo's, onderaan gemerkt "ITALY", lichte haarlijn aan voet.

    Statue with two flamingos, marked “ITALY” at the bottom, slight hairline damage to foot.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #224
    Hutschenreuther Selb

    Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.

    109 piece of the Hutschenreuther Selb collection Dresden consisting of: 12 flat plates, 12 soup plates, 12 large dessert plates, 12 small dessert plates, 12 shallow bowls, 12 saucers, 1 of which is damaged, 10 cups, 12 mini plates, 4 oval dishes, 1 sauce boat, 1 sugar bowl, 1 butter dish, 1 salt and pepper set, 2 large round dishes, 1 soup tureen and 4 bowls/dishes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #352

    ‘Processie van de Maharaja’, goud op zijde geschilderd, afkomstig uit het noorden van India.

    'Procession of the Maharaja', painted gold on silk, from northern India.
    No longer available
    Dim. h 25 x b 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #249
    Royal Doulton

    Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.

    A 158-piece Royal Doulton service, model Kingswood, consisting of: 12 large flat plates, 12 small flat plates, 12 dessert plates, 11 small dessert plates, 12 soup plates, 14 large saucers, 13 large cups, 12 small saucers, 12 small cups , 8 drinks, 12 bowls with handles, 12 bowls without handles, 1 of which is damaged, 1 small convex bowl, 6 oval dishes, 2 terrines, 2 sauce boats, 1 coffee pot of which the lid has broken off, 1 teapot, 1 sugar bowl and 3 milk jugs .
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #571

    Een roest gepatineerd beeldje van een aardmoeder.

    A rust patinated figurine of an earth mother.
    No longer available
    Dim. 23cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #43
    Nathan

    Een beige lederen handtas, gemerkt N.

    A beige leather handbag, gemerkt N.
    No longer available
    Dim. h 25 x b 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #566

    Een Oosters handgeknoopte loper.

    An oriental hand-knotted runner.
    No longer available
    Dim. 426 x 76cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #108

    Een Art-Deco beeld van een jongedame, spelend op een aulos voor een schaapje. Getekend Geo Maxim.

    An Art Deco statue of a young lady playing on an aulos for a sheep. Signed Geo Maxim.
    No longer available
    Dim. 25 x 42 x 10 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #161
    Vassily Yacovlevitch Gratchev
    Period: 1831 - 1905

    “Troika, een menner op een slede, getrokken door drie paarden”. Bronzen groepje. Draagt handtekening.

    "Troika, a charioteer on a sleigh drawn by three horses". Bronze group. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 22 x 42 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #691

    Een Afrikaans lemen vruchtbaarheidsbeeld voorstellend een naakte vrouw.

    An African limestone fertillity statue representing a nude woman.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69

    ‘Boerderij met koeien’, olie op metaal, Hollandse school in vergulde kader.

    'Farm with cows', oil on metal, Dutch school in gilded frame.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285
    Marc Sleen

    Nero. 13 albums uitgegeven door Het Volk (matige tot slechte staat) en 23 albums uitgegeven door Standaard Uitgeverij (overwegend jaren zeventig) in vier kleuren (zeer goede staat), op Het Bobo Beeldje na.

    Nero. 13 albums published by Het Volk (moderate to poor condition) and 23 albums published by Standaard Uitgeverij (mostly 1970s) in four colors (very good condition), except for Het Bobo Beeldje.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #397

    Een lot van 5 Japans porseleinen vaasjes, waaronder Kutani en Imari. Onderaan gemerkt

    A lot of 5 Japanese porcelain vases, including Kutani and Imari. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #391

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    A Chinese neck support/lid box in multi-coloured porcelain in the shape of a reclining child.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #665

    Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)

    A solid wood desk-writing table. (AID5464)
    No longer available
    Dim. 79 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #604
    Bidjar

    Een Indisch handgeknoopt tapijt, genummerd 101504. Met certificaat.

    An Indian hand-knotted carpet, numbered 101504. With certificate.
    No longer available
    Dim. 141 x 70cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More