Other lots in this auction
-
#166Een schaakspel met glazen stukken.
Une partie d'échecs avec des pièces de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#183“Antverpia.” Kleurengravure.
Antverpia . Gravure couleur.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#245Een balustervaas en een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. Omstreeks 1900. De balustervaas op houten sokkel,
Un vase balustre en un pot à couvercle en porcelaine de Chine, décoration de pivoines polychromes. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 & 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#202Een gevarieerd lot grafisch werk. O.m. gravures (Ausloos e.a.), een map met repro’s van oude Opelreclames, Het Oude Antwerpen (Stadsbestuur 1923), een herdruk van enkele platen van Plantijn. Fernand Auwera. “De Gnokkel”, met illustraties van diverse kunstenaars. Rudy Witse. “Afscheid”, een bundel. Eddy Ausloos. “De derde tafel of het elfde gebod”, bundel met illustratie. Emile Renders. “Jean Van Eyck et le Polyptyque, deux problèmes résolus”. Ed. Librairie Générale, Bruxelles 1950, genummerd 826(..)
Lot d’estampes varié dont gravures (par Ausloos e.a.), une farde aux reproductions d’anciennes publicités Opel, “la Vielle Anvers” (Ed. Ville 1923), quelques rééditions de planches de Plantin. “De Gnokkel” par Fernand Auwera illustré par différents artistes. “Afscheid” par Rudy Witse etc. etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#261Drie oude tennisrackets. Slijtage.
Trois anciennes raquettes de tennis. Usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#283MuranoTwee beeldjes van gekleurd glas met voorstelling van zwanen.
Deux statuettes en verre coloré représentant des cygnes.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#179Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#263Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40 / 80 -
#91KurfürstEen messingen pendule onder plexiglazen stolpje.
Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en plexiglas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#116Panhuyzen“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#275Twee inktstellen, waarbij één van Brussels porselein en één van aardewerk. Het laatste met los dekseltje.
Deux sets d'encriers, un en porcelaine de Bruxelles et un en faïence. Le dernier avec couvercle séparé.No longer availableOnline onlyDim. b: 23 & 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#114Een lot van zes oude poppenkastpopjes van kunststof en papier-machée. Eén handje manco.
Un lot de six vieilles marionnettes en plastique et papier mâché. Une main manquante.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20

