#486KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#621Een lot van drie merkwaardige Oosterse fantasiezwaarden.
Un lot de trois statues en bois sculpté, composé d'un joueur de cornemuse et de deux figures féminines, vraisemblablement comme ornements de meubles.No longer availableDim. h: 31 & 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#55Een 18 K geelgouden hanger bezet met 20 Franse Frank van 1907.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de 20 francs français de 1907.No longer availableDim. 10,17 gEstimate: € 300 / 400 -
#416Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.
#477Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig milefioridecor.
#366Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
#447Een zittende Thaise Boeddha van brons.
#449Zes Chinese scrolls die samen een geheel vormen.
#243Een lot van vier houten heiligenbeelden, waarbij drie gepolychromeerd.
Un lot de quatre statues de saints en bois dont trois polychromes.No longer availableDim. h: 28 - 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#134Van Ginderen“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de bruyère. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 57 x 77 cmEstimate: € 80 / 120