#134Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
#248Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
#212Twee albums met postzegels allerlei.
#267Een spiegel in notenhouten lijst.
#57Een lot van twee porseleinen sakéflesjes met vijf kopjes, versierd met een meerkleurig bloemendecor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
#272“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
#266Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#158B. HarrewynEen biljet van 500 Drachmen van gepolychromeerd schuim. In kader van plexiglas. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Billet de 500 Drachme en mousse polychrome. Cadre en plexiglas. Signé et daté 2001.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableOnline onlyDim. H 41 cmEstimate: € 40 / 50