Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elk. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.

Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elk. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.

A large Art Nouveau fireplace set consisting of a clock and two candle holders for five candles each. Decorated with flowers and leaves on a green background.
Dim. h 90 cm
SKU: 2708240553.
Categories: curiosa, Klokstel, Koper, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #553
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #578

    Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.

    A copper milk jug. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #327

    “Secours”. Een messing beeld van een visserman op de boeg. Naar het werk van Waagen.

    "Rescue". A brass statue of a fisherman on the bow. Inspired by the work of Waagen.
    No longer available
    Dim. 58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #211

    Een zilveren coupe met koperen inzetbak. Gemerkt met Duitse keuren en 800‰. Het zilveren deel weegt 685 gram.

    A silver coupe with copper inset tray. Marked with German hallmarks and 800‰. The silver part weighs 685 grams.
    No longer available
    Dim. h 14 x l 27 x d 17 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #336

    Een rechthoekig houten salontafel met fijn snijwerk, gecanneerd bovenstuk met glazen blad.

    A rectangular wooden coffee table with finely carved details, fluted upper section with glass top.
    No longer available
    Dim. 56 x 100 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    “Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.

    "Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #85

    Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.

    A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.
    No longer available
    Dim. l 30 x b 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #127

    “Jezus met kroon & met schaap”. Een paar aardewerkbiscuit beeldjes met vergulde details. Medio 1900.

    "Jesus with crown & with sheep." A pair of earthenware biscuit figurines with gilded details. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #122
    Volker Kühn

    “It’s a colourful world.” Kleurijk diorama met borstel en miniatuur clown. Gesigneerd.

    "It's a colourful world." Colorful diorama with brush and miniature clown. Signed.
    No longer available
    Dim. 18 x 11 x 4 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #20

    Een 18 karaats wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #316

    Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.

    A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #726

    Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.

    A side table in Breton style with caning and a round glass top.
    No longer available
    Dim. h 44 x Ø 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #5

    Zes verschillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.

    Six different silver brushes. Marked, Birmingham.
    No longer available
    Dim. L: 24,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #555

    Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.

    A round lantern in Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H. 35 x 37 cm
    Estimate: € 360 / 400
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More