Similar lots by type
-
#184“Le Printemps” & “L’ésté”. Twee sierborden van meerkleurig Frans aardewerk. Gedateerd 1786.
”Le Printemps” & “L’Esté”. Deux assiettes décoratives en faïence de France. Datées 1786.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.
Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#183Twee grote diepe sierschotels en een schaal van meerkleurig Frans aardewerk. XVIIIe én XIXe eeuw.
Deux grands plats profonds et un plat en faïence de France polychrome. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 & 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#195Een geglazuurd aardewerken wijwatervat in de vorm van Christus aan het kruis.
Un bénitier glaçuré en faïence sous forme d’un Christ et crucifix.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#151Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#115Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40 / 50 -
#175Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.
Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.
Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#21Een blauw en witte Delftse schenkkan en twee hoornvaasjes van Hollands aardewerk in Delftse stijl.
Verseuse en bleu de Delft et deux cornets en faïence hollandaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#2Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
Pot en faïence belge à monture en étain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#16Een balustervaas van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van een man in een landschap. Gesigneerd door de kunstenaar.
Vase balustre en faïence du Japon à décor polychrome d’un homme dans un paysage. Signé par l’artiste.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#15Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans une jardin.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30 / 40 -
#13Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 15
Other lots in this auction
-
#164Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
Une garniture de toilette en verre vert. Un bouchon manquant.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#112Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Vase en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#201Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#193Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Vermin“Ruitjes knippen”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Couper des carreaux”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 47 xEstimate: € 40 / 50 -
#143Twee vogels met amethist.
Deux oiseaux en améthyste.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 15 / 20 -
#48Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Sint Nicolaasplaats te Antwerpen”. Een kleurenets.
“Place Saint-Nicolas à Anvers”. Eau forte en couleur.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#182Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#6Een non met wassen gezicht en handjes. Onder stolp. XIXe eeuw.
Nonne à visage et mains en cire. Sous globe.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#25Sun TopEen verrekijker in etui.
Binoculaires dans l’étui.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 35 mmEstimate: € 20 / 25

