#138Ivora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een ronde schotel en een klein vaasje met decor ‘Princess’ en een diepe schaal met decor ‘Juliana’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 30 cm, h: 6 cmEstimate: € 20 / 30 -
#186Royal Zuid-holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#99
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk met glanzen glazuur, bestaande uit twee kannetjes met decor ‘Gisèle’ en een kannetje en een pijpvormige asbak met decor ‘Diana’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Äken-Plateel
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf verschillende vazen en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Royal Zuid-holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#97Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaasje en een kruikje met decor ‘Ali’, een kruikje, een asbak, een luciferhouder en een potje met decor ‘Nadro’ en een schotel met decor ‘Gesina’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 4 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#156Schoonhoven, Holland
Een aardewerken dekseldoos met een meerkleurig decor van schepen door de eeuwen heen en een kruik met meerkleurig Gouda-decor ‘Corbel’. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 cm, h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#113Tiko, Gouda
Een lot van acht kannetjes en vaasjes van Gouds aardewerk met groenblauw glazuur. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#149
Een vaas en twee schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel, versierd met decors ‘Frans Hals’, ‘Van Eyck’ & ‘Elly’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 - 39 cmEstimate: € 30 / 35 -
#190
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25