#126Céramique Montoise
Drie verschillende pique-fleurs van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. h: 10 - 13 cmEstimate: € 30/40 -
#48Faïencerie René Dubois, Mons
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit een grote en een kleine schenkkan, een schaaltje, een eivormig vaasje en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 36 cmEstimate: € 35/40 -
#59Céramique Montoise
Vier verschillende vazen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Allen gemerkt.
Quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Chaque pièce marquée sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 22 - 46 cmEstimate: € 50/70 -
#62Céramique Montoise
Drie verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van vogels en bloesems, gesigneerd A. Dubois. Onderaan gemerkt ‘Mex’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12,5 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#117Produits céramiques de la Dyle, Wijgmaal
Twee bruingeglazuurde aardewerken vaasjes met een reliëfdecor van pottebakkerijtaferelen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/40 -
#127Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40/45 -
#43
Een art nouveau vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#183Guerin
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 11 cmEstimate: € 20/25 -
#101Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#72Regina, Gouda
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier asbakken, een inktpot en een blaker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 11 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#156Schoonhoven, Holland
Een aardewerken dekseldoos met een meerkleurig decor van schepen door de eeuwen heen en een kruik met meerkleurig Gouda-decor ‘Corbel’. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 cm, h: 27 cmEstimate: € 20/30