Other lots in this auction
-
#65Produits céramiques de la Dyle, Wijgmaal
Twee bruingeglazuurde aardewerken vaasjes met een reliëfdecor van pottebakkerijtaferelen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/40 -
#35Royal Zuid-holland
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee vazen, twee kannen, een asbak en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50/60 -
#165Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 26 cm -
#150Koninklijke Goedewaagen, Gouda
Een gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 10 cm -
#57Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#130Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm -
#143Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#127Royal Zuid-Holland
Een lot Hollands aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een jeneverkruikje, een asbak van ‘Oude vlek’, een asbak van ‘Metaroc’, een blauwe schotel en een bierpul met tinnen deksel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 17 cm; Ø: 19 & 29 cm -
#23Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30/50 -
#86
Een gevarieerd lot meerkleurig Gouda-aardewerk; bestaande uit schotels, opengewerkte schaaltjes, vazen, enz. Twaalf stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 50/60 -
#12Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een jeneverkruik, een tabakspot met messingen deksel, een lampvoet, een vaasje, een zoutbakje en een sierbordje. Bijgevoegd zes kleine bordjes, een asbakje, een kommetje en een zoutstrooiertje in de vorm van een molen van rood op wit aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 34 cmEstimate: € 30/40 -
#79Céramique Montoise
Een schaal met negen bordjes, een schotel en een achthoekige fruitschaal van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 35 cm; Ø: 9 & 28 cmEstimate: € 40/50