Other lots in this auction
-
#106Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40 -
#78Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een theepot, twee dekseldozen, een lampvoet, een klompje en een kan. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#108
Een klompje en een vaasje van Gouds glansplateel met meerkleurige bloemendecors. Het eerste gemerkt van Iris en het andere van De Molen (Plazuid).
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 6 & 1 cm -
#38Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van een vogel op een tak, bestaande uit een hoge en twee lage vazen, een mandje, twee schalen, een aperitiefschaal en vijf kleine bordjes. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#30Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie grote schenkkannen met grote tuit en twee bolle schenkkannen van meerkleurig plateel. Respectievelijke decors ‘Camelia’, ‘Kabor’, ‘Ridge’(?), ‘Trix’ & ‘Nagar’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#9
Een lot van tien verschillende schotels en borden van blauw en wit Hollands plateel. Verschillende merken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#20
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit drie verschillende lampen, een hangjardinière, een fles, een hoge kandelaar, een vaas en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 - 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88Flora, Gouda
Dri vazen van bruin en groen geglazuurd aardewerk. Decor ‘Paros’. De grootste gerestaureerd aan de rand. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#79Céramique Montoise
Een schaal met negen bordjes, een schotel en een achthoekige fruitschaal van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 35 cm; Ø: 9 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#153Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#113Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie vazen en twee kannen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 29 cm -
#48Céramique Montoise
Twee driedelige theestellen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, waarbij één met drie kopjes en drie borden en één met vier kopjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 50