Other lots in this auction
-
#125Céramique Montoise, Bergen
Een siermandje, twee vaasjes en een een jardinière van meerkleurig aardewerk, versierd med ecors van een vogel op een bloeiende tak naar ontwerp van Antoine Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 17 cm -
#30Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie grote schenkkannen met grote tuit en twee bolle schenkkannen van meerkleurig plateel. Respectievelijke decors ‘Camelia’, ‘Kabor’, ‘Ridge’(?), ‘Trix’ & ‘Nagar’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 50/60 -
#28
Een lot Hollands plateel meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een dekselvaas, twee verschillende knobbelvazen, een schenkkan, twee kruikjes, een vaasje, een theepot zonder deksel en drie schoteltjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 41 cmEstimate: € 40/50 -
#171Royal Zuid-Holland
Een eirond vaasje van Gouds aardewerk, versierd met een Hollands rivierlandschap in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#53Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35/50 -
#16
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee tabakspotten met messingen deksels, drie verschillende dekselvazen en twee vazen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 40/60 -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#119Ter Gouw, Gouda
Twee dekseldoosjes, een vaas, een schenkkan en een pijpvormige asbak van glanzend plateel met meerkleurige decors.. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cm -
#19
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee bierpullen van KLM, een bonbonnière (deksel niet origineel), drie asbakken, een schaaltje met oor, een ovaal schaaltje, een kommetje, een plaquette met de kerk van Gouda en een pijpenhoudertje.
Lot de faïences hollandaises bleues et blanches comprenant deux chopes de la KLM, une bonbonnière (couvercle rapporté), trois cendriers, un plat à anse, un petit plat ovale, un bol, une plaquette représentant l’église de Guda et un porte-pipe.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#146Ivora, Gouda
Een inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#87Flora, Gouda
Een lot van zes verschillende schotels en een coupe op voet van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 - 32 cmEstimate: € 30/40 -
#1Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50/60