#29Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een grote baas, een dekselvaas, een jeneverkruk, een kannetje, vier verschillende kleine vaasjes, een pijp, twee olie- en azijnstelletjes, vier verschillende schoteltjes, een zoutbakje, een zoutstrooier, een schotel op voet en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/60 -
#99
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk met glanzen glazuur, bestaande uit twee kannetjes met decor ‘Gisèle’ en een kannetje en een pijpvormige asbak met decor ‘Diana’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#148Royal Zuid-Holland
#53
Een lot Gouds plateel met Rhodianglazuur, bestaande uit een diepe schotel, een platte schotel, drie pique-fleurs, waarbij slechts één met montuur en een klein vaasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 8 - 32 cmEstimate: € 30/35 -
#48Faïencerie René Dubois, Mons
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit een grote en een kleine schenkkan, een schaaltje, een eivormig vaasje en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 36 cmEstimate: € 35/40 -
#61Regina, Gouda
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een voorraadpot (Sembi), een dekselvaas (Avisa), Een vaas op voet en een diepe schaal (Boston) en twee platte schotels (Gandia). Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 21 - 32 cmEstimate: € 60/100 -
#74Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#117Produits céramiques de la Dyle, Wijgmaal
Twee bruingeglazuurde aardewerken vaasjes met een reliëfdecor van pottebakkerijtaferelen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/40 -
#38
Twee vazen van Bergens aardewerk met meerkleurige bladerdecors. Beide gesigneer ‘A. Dubois’. De grootste met kleine schilfer onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 36 & 54 cmEstimate: € 40/50 -
#114
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 29 cmEstimate: € 70/80 -
#17Regina, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit vier verschillende vazen (één met kleine restauratie), een bierpul, een klein kannetje (schilfer), een jeneverfles en vier kopjes met ondertasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 8 - 33 cmEstimate: € 40/60 -
#115Royal Zuid-Holland, Gouda
Een blaker en vijf verschillende asbakken van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 - 12 cmEstimate: € 30/40