Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal met o.a. bestekken, schaaltjes, een ijsemmer, enz.
Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal met o.a. bestekken, schaaltjes, een ijsemmer, enz.
Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal met o.a. bestekken, schaaltjes, een ijsemmer, enz.

Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal met o.a. bestekken, schaaltjes, een ijsemmer, enz.

Un lot important et varié de métal argenté et blanc avec des couverts, de la vaisselle, un seau à glace, etc.
Online only
SKU: 2803220277.
Category: Verzilverd.
Auction day: 28 March 2022 22:00
Catalogue #277
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #91

    Een wit metalen cocktailshaker.

    Un shaker à cocktail en métal blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #88

    Drie groenteschalen en een sauskom van wit metaal. De sauskom gemerkt van Bohrmann, Frankfurt.

    Trois légumiers et une saucière en métal blanc. Le bol à sauce marqué par Bohrmann, Francfort.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #149
    Beresford, England

    Een verzilverd metalen flessenhouder op schoteltje.

    Un porte-bouteille en métal argenté sur soucoupe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #73

    Twee ronde schotels van geel koper, ingelegd met zilver en rood koper en versierd met arabesken en kalligrafie. Midden-Oosten, omstreeks 1900.

    Deux plats ronds en cuivre jaune, incrustés d'argent et de cuivre rouge et décorés d'arabesques et de calligraphies. Moyen-Orient, vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 33 en 30,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #99

    Twee beeldjes van gesculpteerd groen jade, waarbij één in de vorm van een olifant en één in de vorm van een wijze”. Handje manco.

    Deux figurines en jade vert sculpté, l'une en forme d'éléphant et l'autre en forme de sauge. Manque la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 & 12;5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #160
    Paillard

    Een oude camera.

    Une vieille caméra.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 cm x 12 cm x 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #78
    Benzing

    Een oude constateur voor de duivensport.

    Une vieille horloge pour le sport colombophile.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #20
    R.M. Preneel

    “Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.

    "Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #186

    Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren.

    Un lot de quinze colliers fantaisie différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #127

    “Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.

    Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #128

    “Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.

    Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106
    Van ***

    “Stadsgezicht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Vue de ville . Gravure en couleur. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #118
    Val Saint Lambert

    Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.

    Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only 28 Maart 2022

Op Maandag 28 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday March 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

28 March 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 March 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More