Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot en uitgebreid lot wit en verzilverd metaal, bestaande uit diverse schaaltjes en schotels, kommen, een tazza, mosterdpotjes, een komfoortje, enz.
Een groot en uitgebreid lot wit en verzilverd metaal, bestaande uit diverse schaaltjes en schotels, kommen, een tazza, mosterdpotjes, een komfoortje, enz.
Een groot en uitgebreid lot wit en verzilverd metaal, bestaande uit diverse schaaltjes en schotels, kommen, een tazza, mosterdpotjes, een komfoortje, enz.

Een groot en uitgebreid lot wit en verzilverd metaal, bestaande uit diverse schaaltjes en schotels, kommen, een tazza, mosterdpotjes, een komfoortje, enz.

Un grand et vaste lot de métal blanc et argenté, composé de divers plats et soucoupes, bols, tazza, pots à moutarde, un brasero, etc.
Online only
SKU: 2806210230.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #230
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #289
    T. George

    “Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.

    “Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #40

    Een pijl en kortspeer uit Congo circa 1957.

    Une flèche et un javelot du Congo vers 1957.
    No longer available
    Online only
    Dim. +/- 100cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #101
    R. Klein

    “Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #79

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #54

    Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.

    Fauteuil convertible en noyer avec revêtement en simili cuir rouge.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #188
    J. De Wil

    “Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 58,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #160
    Corneille
    Period: 1922 - 2010

    Broche met vogels. Genummerd 126/ 1000.

    Broche avec oiseaux. Numérotée 126/1000.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #236

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.

    ”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118
    RadioBell

    Een oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.

    Ancienne radio en bois. Type Bell 50. Année 1932.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm, Ø 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #104

    Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.

    Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 119 cm (met kader)
    Estimate: € 25 / 35
  • #245
    Frank-Ivo Van Damme

    “Onberekenbare sprong”. Ets. Gesigneerd en genummerd 6/80 buiten de plaat.

    Saut incalculable. Eau-forte. Signée et numérotée 6/80 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More