Other lots in this auction
-
#236Sitzendorf
Een groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#100
Een verguld houten wandpendule. met slinger en sleutel. Lichte verfschade centraal onderaan.
Une pendule murale en bois doré avec pendule et clé. Légers dégâts de peinture en bas au centre.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#65
Een uit diverse kleuren kunststof opgebouwde compositie. Jaren ‘60 - ‘70.
Une composition composée de différentes couleurs de plastique. Années 1960 - 1970.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 52 x 26 cmEstimate: € 25/35 -
#102
Een reeks van twaalf decoratieve prenten met vogelsoorten, afkomstig uit een oud vogelboek.
Une série de douze gravures décoratives avec des espèces d'oiseaux, tirées d'un vieux livre d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 29 x 32 cmEstimate: € 60/70 -
#175
“Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.
Aquarelle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#205
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40/50 -
#66
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met een meisje met bloemenmand.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore, décoré d'une fille avec un panier de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#163Felix GogoPeriod: 1872 - 1953
“Kerkinterieur”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur d’église”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#34
Een gebeeldhouwd houten lampenvoet, getooid met een adeleer met een lampion in de bek. Chinees werk.
Un pied de lampe en bois sculpté, orné d'une noble avec une lanterne dans la bouche. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 40/60 -
#144
Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#115
Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15 -
#95
Een vaasje en een dekselvaasje op voet van majolica. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un vase à couvercle sur une base en majolique. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 & 26 cmEstimate: € 40/50