Other lots in this auction
-
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#248Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#227Een lot strips: D. David, “Troebel Water”. Jacques Martin, “Alex”, Ed. Casterman, jaren 70. 7 albums goede tot zeer gelezen staat. Willy Vandersteen, Robert & Bertrand, 5 albums, Pats, 10 albums en Jerom, 16 albums. Standaard Uitgeverij, jaren zeventig. Alle redelijke staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#159Een bronzen beeldje van een paard, vroeg 20e eeuws, naar Tang dynastie.
A bronze figurine of a horse, early 20th century, after the Tang dynasty.No longer availableOnline onlyDim. 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Goebel, GermanyVier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Four figurines of multi-coloured biscuit from the MI Hummel series. Marked at the bottom. All damaged.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
A lot of 3 vintage dolls from the mid 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#67Een vermoedelijke brok ambersteen.
A chunk of (probable) amber stone.No longer availableOnline onlyDim. H: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#154Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
A vintage porcelain clock decorated with boy and girl.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm

