Similar lots by type
-
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen. -
#18‘Spelende kindjes’, een beeldje van meerkleurig biscuit te gebruiken als vaasje. Draagt onderaan een merkteken.
'Playing children', a figurine made of multicolored biscuit porcelain that can be used as a small vase. Bears a mark on the bottom.
Other lots in this auction
-
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers. -
#103Een grote schotel (30 cm, gebarsten), een coupe (gebarsten) en een klein vaasje van Imari porselein. Eerste helft XXste eeuw.
A large plate (30 cm, cracked), a bowl (cracked), and a small vase of Imari porcelain. First half of the 20th century. -
#131Paul Matthes‘Langs den Zaan’ & ‘Boschmeertje Bloemendaal’, twee monochrome etsen. Getekend P. Matthes.
‘Along the Zaan’ & ‘Small woodland pond in Bloemendaal’, two monochrome etchings. Signed P. Matthes. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#244Een medaillonstoel met cannage zit en rug. Grijs met witte accenten, met mooie ouderdomspatina.
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
#39Een paar Vieux Bruxelles vaasjes.
A pair of Vieux Bruxelles vases. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#13Twee kraagvazen en een sierbord van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose.
Two collar vases and a decorative plate of multicolored Chinese porcelain. Famille rose. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#290Een inktstel en vloeipapierhouder van zwart marmer. De glazen inktpotjes zijn aanwezig maar hebben veel schade.
An inkwell and blotter holder made of black marble. The glass ink pots are present but heavily damaged. -
#227‘Plia’, een vintage plooistoel ontworpen door Giancarlo Piretti (1940). Met een grote barst in het zitvlak. Model uit 1968, de zit wordt nog steeds gemaakt.
'Plia', a vintage folding chair designed by Giancarlo Piretti (1940). With a large crack in the seat. Model from 1968, the seat is still in production. -
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom.

