#119Twee reproducties van vrouwenportretten.
#123Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
#192Een spiegel in notenhouten lijst.
#129Een reproductie van een Russisch icoon.
#263Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
#161Lode Keustermans“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#137Een vaas van kleurloos kristal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm