#262
Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.No longer availableDim. 125 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87Val Saint Lambert
#73
Een art-deco tafellampje met 2 bronzen zwaluwen en een groen glazen bolle blaker op een zwart marmeren voetje.
#39Tigra
“Tigra”. Een emaillen reclamebord met opschrift; “Tigra Filter Sigaretten”.
#618
Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.
#280
Een 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,71 ct.
#609
Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#450
#474Arthru Krupp
Een metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#584J. Vermoesen
“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#431Bing & Grondahl
Een lot van 8 vintage Deens porseleinen sierborden in doos. Gemerkt Bing & Grondahl.
#247Weimarer Porzellan
Een 15-delig porseleinen koffieservies bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kopjes en 6 schoteltjes. Onderaan gemerkt “Katharin 28010”.
A 15-piece porcelain coffee set consisting of a coffee pot, milk jug, sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers. Marked "Katharin 28010" at the bottom.No longer availableEstimate: € 200 / 300