Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot lot diverse religieuze afbeeldingen, tryptieken, reliëfs enz. 7 stuks
Een groot lot diverse religieuze afbeeldingen, tryptieken, reliëfs enz. 7 stuks
Een groot lot diverse religieuze afbeeldingen, tryptieken, reliëfs enz. 7 stuks

Een groot lot diverse religieuze afbeeldingen, triptieken, reliëfs enz. 7 stuks

A large lot of various religious images, triptychs, reliefs, etc. 7 pieces.
Dim. 29 x 23 cm
SKU: 2708240047.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #456

    Een handgeknoopt tapijt in aardetinten.

    A hand-knotted rug in earth tones.
    No longer available
    Dim. 285x 200 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #285

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144

    Een paar glas-in-loodramen voor een dubbele deur telkens uit 8 panelen. Periode interbellum. Met floraal decor. Meerdere beschadigingen aan de tweede set.

    A pair of stained glass windows for a double door, each consisting of 8 panels. Interbellum period. Featuring floral decorations. Multiple damages to the second set.
    No longer available
    Dim. (38 x 28) x 8 cm x 2
    Estimate: € 120 / 160
  • #722

    Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.

    A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.

    Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.
    No longer available
    Dim. 1,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #170

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.90 ct.
    No longer available
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #627

    Een Afrikaanse tamtam met gestoffeerde bekleding en kralen versierd.

    An African talking drum decorated with upholstered covering and beads.
    No longer available
    Dim. 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 4 glazen in gekleurd kristal, Val Saint Lambert, niet gemerkt, stop van de karaf is niet origineel, 2 glazen met schilferschade.

    A decanter with 4 glasses in colored crystal, Val Saint Lambert, unmarked, stopper of decanter is not original, 2 glasses with chipping damage.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #588

    Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.

    A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #79
    Henry Brent

    “Bos -en Rivierlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Forest and River Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More