Other lots in this auction
-
#456Een handgeknoopt tapijt in aardetinten.
A hand-knotted rug in earth tones.No longer availableDim. 285x 200 cmEstimate: € 120 / 180 -
#285Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.
A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.No longer availableDim. 150.5 x 121 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144Een paar glas-in-loodramen voor een dubbele deur telkens uit 8 panelen. Periode interbellum. Met floraal decor. Meerdere beschadigingen aan de tweede set.
A pair of stained glass windows for a double door, each consisting of 8 panels. Interbellum period. Featuring floral decorations. Multiple damages to the second set.No longer availableDim. (38 x 28) x 8 cm x 2Estimate: € 120 / 160 -
#722Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#390Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.
Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 60 / 100 -
#170Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.90 ct.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#627Een Afrikaanse tamtam met gestoffeerde bekleding en kralen versierd.
An African talking drum decorated with upholstered covering and beads.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299Val Saint LambertEen karaf met 4 glazen in gekleurd kristal, Val Saint Lambert, niet gemerkt, stop van de karaf is niet origineel, 2 glazen met schilferschade.
A decanter with 4 glasses in colored crystal, Val Saint Lambert, unmarked, stopper of decanter is not original, 2 glasses with chipping damage.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 400 / 500 -
#588Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#79Henry Brent“Bos -en Rivierlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest and River Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48,5 x 98 cmEstimate: € 80 / 120



