#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#492Utamaro
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
#88
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore. -
#153
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché. -
#81
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950
#293
“Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.
#38Franquin e.a.
Place a bid ›Estimate: € 70/90 -
#57
#331
#277
#78