#120Kleurenets van een koppel op een tuinfeest. In goudkleurige ovale kader. Onleesbaar getekend.
#217Een set van 2 bijzettafeltjes waarvan enkel het kleinste met glazen blad.
#76Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.
#195Een eikenhouten krantenbakje, met kussen.
#85Alfred lanternierGebakschotel en 12 dessertbordjes, gestempeld A. Lanternier, Limoges.
Pastry dish and 12 dessert plates, stamped A. Lanternier, Limoges.No longer availableOnline onlyDim. Ø 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#30Kom in blauw en wit Chinees porcelein. Gedecoreerd met huiselijke taferelen. Kleine schilferschade aan de rand.
#165Een professioneel ingelijste poster van Gustave Klimt.
#26‘Het laatste avondmaal’. Houtsnijwerk, klein element ontbreekt centraal op het paneel.
'The Last Supper'. Wood carving, small element missing in the center of the panel.No longer availableOnline onlyDim. 34/75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70Koperen theedoos met geëtst Aziatisch decor.
#932 verzilverde terrines waarvan 1 met deksel.
2 silver-plated tureens, one with lid.No longer availableOnline onlyDim. Ø 27.5 en Ø23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#192Houten piëdestal in rustieke stijl. Donkerbruin.
Wooden pedestal in rustic style. Dark brown.No longer availableOnline onlyDim. Ø 42, hoogte 65 cmEstimate: € 15 / 20