#35Een paar porseleinen vazen, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#19Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø11cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Een Chinees porseleinen vaas met klassiek decor. Onderaan gemerkt.
#196Een spiegeltje met eikenhouten kader en één lade.
#1Een lot van 28 boeken, merendeels 19e eeuw. Religieus en andere.
A lot of 28 books, mostly from the 19th century. Religious and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#127Ingelijste kunstdruk met kermistafereel. Genummerd 120/250. Naar Albert Buikema.
#159BaertLot van twee marineschilderijtjes, olie op doek. Getekend Baert A.
Lot of two marine paintings, oil on canvas. Signed Baert A.No longer availableOnline onlyDim. 24.5/30.5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#17Een lot van 10 vazen, allen met schade.
#30Kom in blauw en wit Chinees porcelein. Gedecoreerd met huiselijke taferelen. Kleine schilferschade aan de rand.
#197Muzikaal bijzettafeltje. Met inlegwerk, Italiaanse stijl.
Musical side table. With inlaid work, Italian style.No longer availableOnline onlyDim. H 50, B 44, D 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#195Een eikenhouten krantenbakje, met kussen.
#119Marjon De Wit‘Werfje in Bretagne’. Acryl op papier getekend Marjon
'Wharf in Brittany.' Acrylic on paper, signed by Marjon.No longer availableOnline onlyDim. 28/22 cmEstimate: € 30 / 50