#146
“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 70 / 100 -
#133
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 34 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#39
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes. Un bouchon abîmé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 & 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266
Een oud weegtoestel.
#199
Een vaasje en een theepotje van koper.
#242
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#155Ch. Heyens
#195
Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
#197
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#235Lescrauwaet
#171
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#259Porcelaine de Paris
Un pied de lampe en porcelaine multicolore à motif floral. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 40 cm (z.k.)Estimate: € 25 / 35