#49
#275
“De pottenschilder.” Italiaans aardewerken beeld, memt vergulde details.
#117
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
#76
Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa.
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#173
Een paar blauw-witte dekselvazen van Chinees porselein.
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#144
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#100Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rede van Antwerpen”. Litho, 29/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie « Rade d'Anvers », 29/100. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h28,5cm x b38cmEstimate: € 30/50 -
#204
#216
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un de Bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. +- h 25 cmEstimate: € 35/50