#254Marcel Stroobants“Winterzicht”. Een ovale schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader, gesigneerd Stroobants M. en gedateerd 10-82.
"Winter view." An oval painting, oil on marouflaged canvas in a gilt frame, signed Stroobants M. and dated 10-82.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
#331NikonEen Nikon lens, ED AFS Nikkor 28-70mm 1:2.8 D met Silent Wave Motor. Toegevoegd een Cokin Skylight 1A 77mm filter.
A Nikon lens, ED AFS Nikkor 28-70mm 1:2.8 D with Silent Wave Motor. Includes a Cokin Skylight 1A 77mm filter.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#319Pilar Gonzalez“Handgevangen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Handcuffed". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#5Een 18 kt gouden ring bezet met smaragden en briljanten, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct
An 18 kt gold ring set with emeralds and diamonds, with a total weight of ± 0.14 ct.No longer availableDim. 3.15 gEstimate: € 160 / 200 -
#217Butlerspiegel in goudkleurige lijst.
Butler’s mirror in gold-colored frame.No longer availableDim. ØEstimate: € 80 / 100 -
#109Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930“Herfstdreef met boerenkar”, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel, gesigneerd De Pauw.
"Autumn lane with farmer's cart," a painting, oil on canvas marouflaged on panel, signed by De Pauw.No longer availableDim. 109 x 139 cmEstimate: € 300 / 500 -
#559Bolvormige pot in wit Chinees porselein.
#281Klassieke peervormige hanglamp. Glas en messing.
Classic pear-shaped hanging lamp. Glass and brass.No longer availableDim. hoogte 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9LuceplanEen hanglamp van glas en verchroomd metaal, ontworpen door Paolo Rizzatto voor Luceplan, model Glassglass D31.
A glass and chrome metal pendant lamp, designed by Paolo Rizzatto for Luceplan, model Glassglass D31.No longer availableDim. h 49 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#78Waterkruik, hout met leder overtrokken. Etnisch decoratief voorwerp.
Water jug, wood covered with leather. Ethnical decorative object.No longer availableDim. Hoogte 12, Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50