#378Hasapi Batak luit. Mooi snijwerk in het kopstuk en de klankkast. Noord-Sumatra, XIXde eeuw.
Hasapi Batak lute. Beautiful carvings on the headstock and soundbox. North Sumatra, 19th century.No longer availableDim. Lengte 109 cmEstimate: € 280 / 320 -
#470Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#389Waterloop in de jungle. Acrylstudie op papier. Getekend.
Water stream in the jungle. Acrylic study on paper. Signed.No longer availableDim. 36/27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209G Decock“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#552Set van 2 houten platonische lichamen. Een octahedron en een icosahedron.
#83Paar hoornvazen van polychroom porselein. Vieux Bruxelles.
Pair of horn vases in polychrome porcelain. Vieux Bruxelles.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#14Hutschenreuther“Dansende edeldame”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt.
"Dancing noblewoman." A porcelain figurine. Marked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 15 / 20 -
#243Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#147Een vintage Sputnik luchter, medio jaren 60 van de vorige eeuw, één stang met verchroomde bol ontbreekt alsook een deel van het plafondkapje. Enkele bollen zijn herspoten.
A vintage Sputnik chandelier from the mid-1960s, missing one rod with chromed bulb and part of the ceiling cap. Some bulbs have been repainted.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#110Een 18 kt geelgouden broche bezet met twee kleine briljantjes en een saffier van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with two small brilliant-cut diamonds and a sapphire of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 11,14 gEstimate: € 650 / 850 -
#364Christian DotremontPeriod: 1922-1979Tekening in zwarte inkt op papier. Toegeschreven aan Christian Dotremont.
Drawing in black ink on paper. Attributed to Christian Dotremont.No longer availableDim. 32/14 cmEstimate: € 300 / 400