#276Een staande klok, massief eikenhouten kast met gesculpteerde delen.
#144Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Bruggetje over de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Saverys.
"Bridge over the Leie", a painting, oil on canvas, signed Saverys.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#502Paar marmeren obelisken.
#154“Herfstscene in het bos”. Olieverfschilderij op doek. Getekend R Delahaye.
#153Een klokstel met 2 bijhorende kandelaars, messing met hierop een bronzen koppel.
A clock set with 2 accompanying candlesticks, made of brass with a bronze couple on top.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#467Bronzen krijger te paard. Dhokra, Indie.
Bronze warrior on horseback. Dhokra, India.No longer availableDim. h 19 x l 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#143Vaasje in Griekse stijl. Kraag gesteund door vrouwenhoofden.
Vase in Greek style. Collar supported by women's heads.No longer availableDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316Massief houten consoletafel met laden.
Solid wood console table with drawers.No longer availableDim. H 73, B 118, D 36 cmEstimate: € 50 / 75 -
#406Een massief eikenhouten salontafel met gesculpteerde leeuwen als poten.
A solid oak coffee table with sculpted lion legs.No longer availableDim. 54 x 99 x 115 cmEstimate: € 100 / 150 -
#96Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.
A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.No longer availableDim. 214 x 107 x 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#11Miniatuurcamera van het merk Homer. Jaren 50, Japan. Met lederen hoesje.
Miniature camera by the brand Homer. 1950s, Japan. With leather case.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#109Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930“Herfstdreef met boerenkar”, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel, gesigneerd De Pauw.
"Autumn lane with farmer's cart," a painting, oil on canvas marouflaged on panel, signed by De Pauw.No longer availableDim. 109 x 139 cmEstimate: € 300 / 500