#43AFKHEen album met 24 volledig intacte en een zestal onvolledige vintage sticker paginas.
#254Marcel Stroobants“Winterzicht”. Een ovale schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader, gesigneerd Stroobants M. en gedateerd 10-82.
"Winter view." An oval painting, oil on marouflaged canvas in a gilt frame, signed Stroobants M. and dated 10-82.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#455Marklin HoMärklin set 47074, goederenwagonset bestaande uit een 3-delige goederenwagen-set met 4-assige containerdraagwagens met lading en graafmachine. Als nieuw in originele doos.
Märklin set 47074, freight wagon set consisting of a 3-piece set with 4-axle container flatcars with cargo and excavator. Like new in original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#525Märklin HOMärklin HO. Een lot van 3 sets wagons, 4793, 48451 en 47896. Als nieuw in hun originele dozen.
Märklin HO. A lot of 3 sets of carriages, 4793, 48451, and 47896. As new in their original boxes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#170Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 600 / 700 -
#569“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.
#559Bolvormige pot in wit Chinees porselein.
#493Bronzen paard in de stijl van de Tang dynastie.
Bronze horse in the style of the Tang dynasty.No longer availableDim. H 24, L 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#472Een bar-cart in marquetterie met opvouwbare kanten. Het rubber van één van de grote wielen manco.
A bar cart in marquetry with foldable sides. The rubber of one of the large wheels is missing.No longer availableDim. 76 x 77 x 76 cmEstimate: € 50 / 75