#39Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
#295Bidjar tapijt, Benares India.
#194J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#148Giuseppe BessiBuste van een jonge vrouw in composietmarmer. Getekend prof. G. Bessi. Op marmeren voet.
Bust of a young woman in composite marble. Signed by Prof. G. Bessi. Mounted on a marble base.No longer availableDim. Hoogte 41 cmEstimate: € 120 / 150 -
#293Hanglamp, sac a perles. Glas.
#551Delfts blauwEen tabakspot in blauw-wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt Delft en genummerd 1434.
A tobacco jar in blue and white Delft earthenware. Marked Delft at the bottom and numbered 1434.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#452LambertAbstract expressionistisch schilderij op doek. Getekend op de rug I. Lambert. In gilberkleurige kader.
Abstract expressionist painting on canvas. Signed on the back I. Lambert. In a gilded frame.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124Jan Van Puyenbroeck“Portret van Mr. Landwaard”. Olieverf op aluminium door Jan van Puyenbroeck. Toegevoegd; Boek uitgegeven door Maurice de Vocht (1951) met zwart-wit reproducties van portretten.
"Portrait of Mr. Landwaard". Oil on aluminum by Jan van Puyenbroeck. Added; Book published by Maurice de Vocht (1951) with black and white reproductions of portraits.No longer availableDim. 25/30 cmEstimate: € 75 / 100 -
#561Een houten butler-tray met opvouwbaar onderstel.
A wooden butler tray with a foldable base.No longer availableDim. 80 x 67 x 47 cmEstimate: € 20 / 30