#151Tafellamp in de stijl van Tiffany. Getorste zuilvoet met libellen in de kap.
Table lamp in the style of Tiffany. Twisted column base with dragonflies in the shade.No longer availableDim. Hoogte 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#215Een kerkkandelaar van gedraaid messing in Renaissancstijl. Omstreeks 1900.
A church candlestick made of turned brass in Renaissance style. Circa 1900.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#285Een koperkleurige kandelaar, gedecoreerd met een putto.
#550Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.14 ct. and sapphires totaling approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 550 / 650 -
#41Set van 2 glazen coasters met massief zilveren rand. Niet gekeurd.
#65Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.
#238M. Dujol“De Griekse speerdrager”. Houten hoogreliëf.
"The Greek spear bearer." Wooden high relief.No longer availableDim. 50 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506Marmeren lampenvoet.
Marble lamp base.No longer availableDim. H 50, Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Louis PeetersPeriod: 1887 - 1964“Oude man met een stok”, een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd L. Peeters.
#474Smeedijzeren torso. Assemblage.
#487Birmaanse marionet, gekleed als tempelwachter.
Burmese puppet dressed as a temple guard.No longer availableDim. Hoogte 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284SchmidEen schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
A mantle clock in a group in biscuit, marked Schmid, jewelled, the porcelain dial is damaged.No longer availableDim. h 26.5 cmEstimate: € 30 / 50