#251Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#275Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#159ImariEen Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
#218Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
#223Een gesculpteerd massief houten beeld van Petrus. Bruin geverfd.
#33“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Een tinnen groenteschaal in Lodewijk XV stijl. Handvat met bajonetfitting, zodat het deksel ook als schaal kan gebruikt worden.
No longer availableOnline onlyDim. L. 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#209Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings.No longer availableOnline onlyDim. l 38 cmEstimate: € 10 / 20 -
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages.No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30