#73
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#115
Een XIXe eeuwse gietijzeren touwhouder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 14 cm -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 25 cm -
#32Primex 4544; 4555 & 4581
Een lot van drie Duitse goederenwagons op schaal HO, bestaande uit een bananenwagen, een grindwagen en een tankwagen van Esso. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/40 -
#101
Een lot, bestaande uit twee houten koffertjes, waarbij een gesculpteerd met benen inlegwerk en een zwartgelakt, versierd met messingen inlegwerk, een vijzel met stamper eb eeb gescukpteerd wandrekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 € -
#53
Een olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 39 cm -
#119
“St. Lambertus”. Een kleine ingekleurde gravure.
No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 6,5 x 4,5 cm -
#78
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm -
#95
Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 11 cm -
#65
Een vaas van kleurloos kristal met getorste ribben.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 cm -
#48
“De gebroken kom”. Een Afrikaans beeld van gebeeldhouwd hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cm -
#90
Een theeserviesje van Chinees porselein. Voor zes personen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €