Other lots in this auction
-
#95
Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 11 cm -
#131Märklin
Twee Duitse passagierswagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#132Märklin
Drie tankwagons op schaal HO, waarbij twee van de Duitse en één van de Nederlandse spoorwegen, respecievelijk van BP, Shell en Bon.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#35Märklin 4022; 4064 & 4093
Een lot van drie Duitse wagons op schaal HO in originele dozen, bestaande uit een passagierswagen, een slaapwagen en een bagagewagen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 € -
#127
Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#121Bassano, Italy
Een schenkkan met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#15Märklin
Een Duitse stoomlocomotief mùet getrokken tender op schaal HO. Bijgevoegd vier metalen passagiersvoertuigen, waarbij één zonder wielen. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 € -
#61
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#12Märklin 3093
Een BR 18.4 Duitse stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 € -
#110
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#50
Een gelobde schotel van Imariporselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 31 cm -
#5Märklin 3080
Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20 / 40