#3C. Moeren“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#29Van Wauwel“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#208“Vogelpuzzel”. Een meerkleurig werk op papier. Draagt monogram.
"Bird puzzle". A multicolored work on paper. Bears monogram.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39cmEstimate: € 20 / 40 -
#83‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.
'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.No longer availableOnline onlyDim. h 19 x b 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#101“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
“Townhouses at nightfall.” Oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cm -
#53Rien Van KolEen schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
“Space travel 26-07-1987”, oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 69 x l 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#70War. MackenPeriod: 1883-1970“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Interior”. Olil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130Escher“Overgang van eend naar vis.” Print.
"Transition from duck to fish." Print.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#122Roger Hebbelinck‘Waterzicht met molen’, gemengde techniek gesigneerd Hebbelinck buiten de plaat. Vertoont vochtschade.
'Water view with mill', mixed media, signed Hebbelinck outside the margin. Shows water damage.No longer availableOnline onlyDim. h 52 x l 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#89TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
An icon following the Greek tradition. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#168Armand RassenfossePeriod: 1862-1934‘Zittend naakt’ .Een kleurenlitho van Armand Rassenfosse.
"Sitting nude". A color lithograph by Armand Rassenfosse.No longer availableOnline onlyDim. h 22 x b 15.5 cmEstimate: € 40 / 60