Similar lots by type
-
#253
Een recente icoon en een verzilverd laagreliëf met een voorstelling van de Madonna met kind. We voegen er een koperen monstransje aan toe.
Icône récente et relief argenté représentant la Vierge à l’Enfant. Nous ajoutons un petit ostensoir en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#477
Een lot bestaande uit een Maoïstische wekker, een verzilverde herdenkingsmunt “Birth of Republic of China”. En een battle axe van natuursteen en twijgen uit Missouri.
Lot comprenant une alarme Maoïste, une pièce de monnaie commémorative “Birth of Republic of China” et une hache de combat en pierre naturelle et brindilles du Missouri.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#633
Een gevarieerd lot Afrikaanse voorwerpen van o.a. aardewerk en ebbenhout.
Lot d’objets africains en faïence, ébène e.a.No longer availableEstimate: € 65 / 90 -
#119
Een lot van vier tafellakens waarvan één met geborduurde bloemen en bijpassende servetten.
Lot de quatre nappes dont une aux fleurs brodées et avec des serviettes assorties.No longer availableEstimate: € 40 / 100
Other lots in this auction
-
#615
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#731
Lot bestaande uit twee borden van blauw en wit porselein, het ene versierd met een bloeiende struik en bamboe, het andere met bloementuilen. Beide met een barst in het plat. Verder een grote, hielloze blauw en witte schotel met een landschapsdecor, zwaar beschadigd. Alles China, tijdperk Qinglong.
Lot comprenant deux assiettes en porcelaine bleue et blanche, l’une décorée d’arbustes fleuries et de bambou, l’autre aux bouquets de fleurs. Les deux avec cheveu dans le creux. Ainsi qu’un plat en porcelaine bleue et blanche sans talon, très abîmé. Les trois Chine, époque Qinglong.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 900 / 1000 -
#438
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#459De Backer
“Hoevezichten”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Vue de fermes”. Encre sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#427
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Parijs, 1986.
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Paris, 1986.No longer availableEstimate: € 24 / 26 -
#283
Twee beeldjes van de Keizer en de Keizerin van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes.
Empereur et Impératrice en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 150 / 180 -
#13
Een lampje in art deco inspiratie.
Petite lampe d’inspiration art déco.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 45 / 50 -
#428
Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.
Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#431
Twee cilindervormige stukken koraal.
Deux pièces de corail cylindriques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#141Gouda Holland
Een grote aardewerken knobbelvaas met een meerkleurig Delfts decor.
Grand vase en faïence polychrome. Décor Delft.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableEstimate: € 30 / 50