#47
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#56
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 20 x 20 cm -
#58
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.
Un lot de quatre pots différents en faïence hongroise multicolore (1 endommagé) et un vase en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 - 24 cm -
#109
Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.50 €Dim. Ø: 40 cm -
#53
Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#59
Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase hexagonal avec couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 50 cm -
#3
Een paar hondjes van Italiaans aardewerk in de geest van Stafgfordshire.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 19 cm -
#100
Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 43 cm -
#112
Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#93
Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 20 & 24 cm -
#54
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30 / 40
#72
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 15 - 17 cm -
#79
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 27 cm -
#14
Een lot metalen voorwerpen, bestaande uit een enterhaak, een tuig et vier hangende kruishaken, een zesarmig luchtertje, een onderdeel van een hangluchter en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#15
Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. l: 86 cm -
#92
Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54 x 45 cm -
#83
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#68AP, Meissen
Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.
Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#23Lowe
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 17 x 23 cm -
#34A. Jacob
“Zicht op Venetië”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 19 x 27 cm -
#94
Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14; 20 & 29 cm -
#27Firmin VerhevickPeriod: 1874 - 1962
“Binnenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 27 x 20 cm -
#90Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 21 x 26 cm