Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.

Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a. 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.

A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces.
SKU: 2409240607.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #607
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #86

    Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.

    An antique solid pine table with extendable leaf with hidden compartment.
    No longer available
    Dim. 80 x 118 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Een lot van drie Robbedoes bundel uitgaven, resp. Album 17 (vanaf 3/1/1946), Album 20 (vanaf 2/1/1947) en Album 41 (vanaf 3/7/1952). Heel sletig.

    A lot of three Spirou comic book publications, namely Album 17 (from 3/1/1946), Album 20 (from 2/1/1947), and Album 41 (from 3/7/1952). Very well preserved.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #129
    Jacques Rosseels

    “Landschap met dame werkend op het veld”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.

    "Landscape with Lady Working in the Field", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.
    No longer available
    Dim. 34 x 59 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #90

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale briljant 0,27 ct. HSI2

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with central brilliant cut diamond 0.27 ct HSI2.
    No longer available
    Dim. 2,17 g
    Estimate: € 500 / 550
  • #69
    Pierre-Auguste Renoir
    Period: 1841-1919

    “Le Chapeau épingle”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.

    "The Hat Pin." An etching on paper, signed at the bottom of the plate.
    No longer available
    Dim. 12 x 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #649
    Bree Belgium

    Een rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.

    A red earthenware vase and ashtray. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20, Ø 8 cm & 35 x 11 c
    Estimate: € 40 / 60
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223
    Trek

    Een koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.

    A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.
    No longer available
    Dim. maat 56
    Estimate: € 150 / 200
  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #287
    Gustave Doré

    "Bibeln eller Den Heliga Skrift med Illustrationer af Gustave Doré". Een lot van 3 Zweedse bijbels met illustraties van Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.

    "The Bible or The Holy Scripture with Illustrations by Gustave Doré". A lot of 3 Swedish bibles with illustrations by Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.

    A Nepalese oil lamp with 7 light points. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. h 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #528

    Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.

    A pair of cow horns on a modern metal base.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More