#347
#76
Een vintage Chesterfield bureaustoel, groel gecapitoneerd leder. Kleine beschadiging aan de rechter armleuning.
A vintage Chesterfield office chair, green tufted leather. Small damage to the right armrest. -
#629
#379Val Saint Lambert
#22
Een lot van twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
#93
Een paar verguld bronzen vuurbokken.
A pair of gilt bronze fire dogs. -
#280
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings. -
#309
#28
Een houten veldezel met materiaalkoffertje.
A wooden field easel with material case. -
#9
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
#279
Een korte sabel met messingen handvat.
A short saber with a brass handle. -
#378Boch Belgium
A set of 3 vases, Vieux Rhodes, Boch, Handworked. The lidded vase has a firing flaw.