#278Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.
#96Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
#223Jan Van Riet“50 jaar Kindervreugd”. Litho. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
50 ans de Kindervreugd . Lithographie. Signée et numérotée 25/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86Een driedelig theestelletje van wit metaal.
#225Jean G. Beernaert“De De Keyserlei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
De De Keyserlei. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 48,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.