#194Zeven paar verschillende vergulde manchetknopen en één.
#267Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#137Een vaas van kleurloos kristal.
Une bouteille en faïence persane émaillée à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.
#214Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
#107Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
#232Marcel Vaes“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Een beertje, een marionet en een pierrot.
#30“Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.
”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 14 cmEstimate: € 80 / 120