Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig figuratief, geometrisch decor. Aan de rand vermoedelijk gesigneerd “E Vervliet” en gedateerd 1889.

Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig figuratief, geometrisch decor. Aan de rand vermoedelijk gesigneerd “E Vervliet” en gedateerd 1889.

A large earthenware decorative plate with multicolored figurative, geometric decor. Presumably signed "E Vervliet" and dated 1889 along the edge.
Dim. Ø 52 cm
SKU: 2708240455.
Categories: Aardewerk, curiosa, XIXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #455
Estimate: € 60 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #736

    Een antiek bijzettafeltje met bloemvormig blad, zwart met accenten in goudverf en geschilderde bloemen.

    An antique side table with a flower-shaped top, black with gold paint accents and painted flowers.
    No longer available
    Dim. h 63.5 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567
    Mathmos Lunar

    Een xxl lavalamp van Mathmos, model Lunar, gebaseerd op de raket van ‘Kuifje naar de maan’ en ‘Mannen op de maan’.

    An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, inspired by the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon'.
    No longer available
    Dim. h 83 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #685

    Een grote roodkoperen lantaarn. Bovenaan gemerkt “Orlians & Co, 1950 Mechelen België”.

    A large red copper lantern. Marked at the top "Orlians & Co, 1950 Mechelen Belgium".
    No longer available
    Dim. 69 x 41 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #185

    Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.

    A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.
    No longer available
    Dim. h 84 x b 84 x d 96 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #46

    Een houten scheepstafeltje met betegeld blad en gemerkt “P&L Emery”, Afrikaboot. Op wieltjes gemonteerd.

    A wooden ship's table with tiled top, marked "P&L Emery", Africa boat. Mounted on wheels.
    No longer available
    Dim. 82 x 65 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #571

    Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.

    A Chinese terracotta grain pot on three legs. Presumably from the Han Dynasty. Repair to one leg.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #676

    Een vintage plexiglazen bar-cart met messing accenten.

    A vintage plexiglass bar cart with brass accents.
    No longer available
    Dim. 73.5 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645

    Een oude laat 19e eeuwse bruin metalen koffer.

    An old late 19th century brown metal trunk.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #559

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    A Persian Kulah Khud helmet decorated with a damask and chiselled decoration. On top of the convex helmet a quadrangular point and two aigrette holders and a chain mail at the back. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #386

    Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.

    A solid wood-carved Indian chest.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    No longer available
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #646

    Een 19e eeuwse massief kersenhouten gateleg tafel op wieltjes met 2 extra verlengstukken.

    A 19th-century solid cherrywood gateleg table on wheels with 2 additional extension leaves.
    No longer available
    Dim. 72 x 167 x 106 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #695

    Een koperen locomotief hoofd/koplamp. Gemerkt “De Cock Verschueren”

    A copper locomotive head/headlamp. Marked "De Cock Verschueren".
    No longer available
    Dim. 32 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 90

Other lots in this auction

  • #679

    Een groot lot diverse bierglazen.

    A large lot of various beer glasses.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #517

    Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.

    A set of 2 wooden hand-painted table lamps with raised figures.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    Een Franse rapier degen, inscriptie aan de kling. Eind 19e eeuw.

    A French rapier sword, inscription on the blade. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #702

    Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.

    Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.
    No longer available
    Dim. h: 23, 30 & 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #715

    “Schipper met pijp”, een bronzen beeldje op zwart marmeren voet, niet gesigneerd.

    "Shipper with pipe", a bronze statue on a black marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #741
    CG Ceragan

    Een porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.

    A porcelain figure of a lady on a settee, multicolored with gilded details, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #525
    Naïn

    Een Iraans handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.

    An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.
    No longer available
    Dim. 290 x 208 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #551

    “Kohijo”. Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld van een ruiter te paard. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 19e eeuw.

    "Kohijo". A polychromed wooden Burmese Nat figure of a horseback rider. Decorated with gilded elements and mirrored stones. 19th century.
    No longer available
    Dim. 63 x 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #652

    Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.

    A 3-piece clock set consisting of a central pendulum and two matching vases in hand-painted porcelain and copper. Damage to the copper part of the clock.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.

    An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.74 ct.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #259
    André Brunin
    Period: 1890 - ?

    “Vrouw mer koperen kruik”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd André Brunin.

    "Woman with Copper Jug", a painting, oil on board, signed by André Brunin.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #718

    Een Bajonet uit de eerste wereldoorlog met inkervingen naargelang het aantal slachtoffers.

    A bayonet from World War I with notches indicating the number of victims.
    No longer available
    Dim. l 42.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More