#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#401Lego Technic
Een lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.
A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#397
“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned. -
#466Alejandro Zaera Dynamobel
#387
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts. -
#530
#383Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
#336
Een speeltafeltje in mahonie en vilt, opklapbaar.
A small mahogany and felt gaming table, foldable. -
#282
#338Wiskemann
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
"To the top". A bronze sculpture. Signed at the bottom. -
#653
“Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.
“Spirou Almanac 1947”, first Belgian edition from 1946. Damaged spine, in nice condition inside.Place a bid ›Estimate: € 40/60