• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een grote antieke vijzel met stamper in brons.

Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.

A large antique mortar and pestle in bronze.
Dim. h 17 x Ø 17 cm
SKU: 1712240293.
Category: Brons.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #293
Estimate: € 80 / 120

  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.

    A Chinese bronze ritual wine vessel.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #474

    Dim. h 98 x Ø 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #251

    “Dame met bloemen in het haar”. Een bruin gepatineerd bronzen buste op stokkel met rozen ornament.

    "Lady with flowers in her hair." A brown patinated bronze bust on a pedestal with rose ornamentation.
    Dim. 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #41

    Een bronzen beeld van een paard, naar P.J. Mène.

    A bronze sculpture of a horse, after P.J. Mene.
    Dim. 30 x 36 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303

    “Dame met vogel”, een meerkleurig art-deco beeld, vermoedelijk brons op een marmeren sokkel.

    "Lady with bird", a multi-colored art-deco sculpture, presumably bronze on a marble base.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133

    A pair of gilt bronze candlesticks, supported by multicolored porcelain parrots.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #143
    Henry Etienne Dumaige
    Period: 1830-1888

    “Francois Rabelais”. Een brons gepatineerd beeld, vooraan getiteld, onderaan gesigneerd en met stempel gieterij.

    "Francois Rabelais". A patinated bronze sculpture, titled on the front, signed at the bottom, and with foundry stamp.
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #81

    Een bronzen geslepen spiegeltje in Art Nouveau stijl met liggende vrouwenfiguur onderaan.

    A bronze sculpted Art Nouveau mirror with reclining female figure at the bottom.
    Dim. 34 x 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #174

    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #492
    José Chapellier
    Period: °1946

    "Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
    Dim. 60 x 35cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #233
    George Charles Coudray
    Period: 1862 - 1932

    “Krijger met bijl”, een bronzen beeld, gerestaureerd aan de bijl, gesigneerd George Coudray.

    "Warrior with Axe," a bronze sculpture, restored at the axe, signed George Coudray.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #76

    Een notelaar houten gebombeerde vitrinekast met gebogen glas en bezet met bronsbeslag. Binnenin met 3 verdiepen en gestoffeerde bekleding.

    A walnut wood bombe display cabinet with curved glass and bronze mounts. Interior with 3 shelves and upholstered lining.
    Dim. 161 x 31 x 64 m
    Estimate: € 200 / 300
  • #413
    Satsuma

    Een paar polychroom Japanse Satsuma vazen als lampenvoet, met figuratief decor.

    A pair of polychrome Japanese Satsuma vases converted into lamp bases, featuring figurative decoration.
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    Een gepatineerd bronzen Vishnu beeldje, Indische origine.

    A patinated bronze statue of Vishnu, of Indian origin.
    Dim. 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #162

    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #552

    Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.

    An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.
    Dim. h 75 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #164
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #613

    Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.

    A bronze statue of Shiva Brahma.
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172

    Een driedelig, kunstbronzen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee dekselvazen. Glas over het wijzerplaat deurtje manco.

    A three-piece, art bronze fireplace set in eclectic style, consisting of a clock and two covered vases. Glass missing over the dial door.
    Dim. 57 & 49 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #541

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #628

    Een voorstelling van een Bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.

    A representation of a bodhisattva on an elephant made of patinated solid bronze. Indian work.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #485

    Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

    A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
    Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #158

    Een Griekse Lekythos vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met kalkaanslag, versierd met figuren.

    A Greek Lekythos vase from the Roman period in red earthenware with lime deposits, decorated with figures.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #606

    Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.

    A rectangular oak coffee table in rustic style.
    Dim. 44 x 195 x 115 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #694

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.

    A brass chandelier with crystal pendeloques and 7 light points.
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #388

    Een houten gesculpteerd Afrikaans masker.

    A wooden sculpted African mask.
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258
    Louis Kalff
    Period: 1897 - 1976

    “Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.

    "Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.
    Dim. h 53 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #244
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve aan de beek”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Farm by the Stream", a painting, oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #60

    Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 3,67 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #470

    Een armband en een plaquette van gedreven zilver.

    A bracelet and a plaque of embossed silver.
    Dim. 99,90 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #636

    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #292

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #84
    S. De Cnodder

    “Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00