Other lots in this auction
-
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#454
“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#300
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,28 ct. EVVS1.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 2,28 ct. EVVS1.No longer availableDim. 6,93 gEstimate: € 1600/1700 -
#613
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beelden.
Un lot de six statues africaines différentes.No longer availableDim. h: 18 - 48 cmEstimate: € 120/160 -
#590Goebel, Germany
Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.
Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.No longer availableDim. h: 19 & 15 cmEstimate: € 30/40 -
#257
Een lot van drie bronzen vide-poches, waarbij twee versierd met reliëfdecor van bladeren door Van Neste (één gesigneerd) en één met een dame in het decor. Begin XXe eeuw.
Lot de trois vide poches en bronze, deux ornées d'un décor en relief de feuilles par Van Neste (une signée) et une avec une dame dans le décor. Début 20e siècle.No longer availableDim. b: 17, 20 & 32 cmEstimate: € 60/80 -
#629
“Stilleven met pijp”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Nature morte à la pipe. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 42 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#221
Een tweeloops jachtgeweer.
Un fusil à deux coups.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 120/200 -
#192Jan Poot
“Wandelaar in het bos bij een meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en forêt près d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 120/200 -
#124Roger de SmetPeriod: 1923 - 1992
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Landes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#100
Een 18 K witgouden ketting en hanger van wit goud op zilver uit de Belle Epoque, bezet met kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. peridot en parels.
Un collier et un pendentif en or blanc 18K en or blanc sur argent Belle Epoque, sertis de petits diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. péridot et perles.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 800/1000