Other lots by Val St. Lambert
-
#35Val St. Lambert
Een grote vaas van mauve en kleurloos kristal. Jaren ‘50.
Grand vase e cristal coloré mauve dans la masse. Années 50.No longer availableOnline onlyActive bid: 115.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 80/140 -
#15Val St. Lambert
Een vaas en een fruitschaal van geslepen groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.
Vase et coupe à fruits en cristal taillé et coloré vert doublé dans la masse. Les deux avec marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 19 cm; Ø: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#14Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#4Val St. Lambert
Een siervaasje en twee kandelaars van gekleurd en kleurloos kristal. Allen gemerkt onderaan.
Vase décoratif et deux candélabres en cristal coloré et incolore. Marques au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 7 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#250Val St. Lambert
Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.
Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#220Val St. Lambert
Een kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt. Eén schilfer aan de rand.
Un vase en cristal, rouge dans la masse. Marqué. Un ecla aux bord superieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h 20 cmEstimate: € 30/50 -
#203Val St. Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#57Val St. Lambert
Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 60 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#55
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Paire de drageoirs en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 71.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#7
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#370
Een designvaas van geblazen groen kristal. Gemerkt en met etiket van Val Saint-Lambert. En een gelijksoortige designcoupe van Max Verboeket. Gesigneerd en met etiket van Maastricht.
Vase design en cristal soufflé vert. Avec marque et avec étiquette de Val Saint-Lambert. Nous ajoutons un plus grand vase dans le même genre de couleur cognac signé Max Verboeket, Maestricht et avec étiquette de Maestricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 34 x 24 en 60 x 35 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#241
Een sobere houten scribaan van grenenhout. Einde XIXde eeuw.
Un scriban en bois sobre en sapin. Fin XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 38 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#156Roger BoutensPeriod: °1923
“Deutschnofen, Süd-Tirol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen, Trentin-Haut-Adige”. Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#369Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. 55 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#72Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 50 x 66 cmEstimate: € 200/240 -
#207Regensburg
Een bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Versierd met de tekens van de dierenriem in reliëf. Onderaan gemerkt. Made in Germany.
Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Décorée aux signes du zodiac en relief. Marque sous la base et Made in Germany.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#357
Een kraagvaas van Imariporselein.
Un vase à col en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/80 -
#246
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 50/80 -
#13Royal Zuid-Holland
Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#253
Een ruitvormige porseleinen terrine met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders en met handvatten in de vorm van barokke dolfijnen.
Une terrine en porcelaine à motif de losanges et décor polychrome de fleurs, oiseaux et papillons. Les manches en forme de dauphins baroques.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 22 x 41 cmEstimate: € 50/80 -
#153
Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.
Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50/80 -
#47
Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
Pendule en marbre noir. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#101Fr. Weber
“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 20/40