Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Val St. Lambert

Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
Online only
Dim. Ø: 20 cm
SKU: 2104200078.
Category: Kristal.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #78
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #35
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van mauve en kleurloos kristal. Jaren ‘50.

    Grand vase e cristal coloré mauve dans la masse. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #15
    Val St. Lambert

    Een vaas en een fruitschaal van geslepen groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Vase et coupe à fruits en cristal taillé et coloré vert doublé dans la masse. Les deux avec marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm; Ø: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Val St. Lambert

    Een siervaasje en twee kandelaars van gekleurd en kleurloos kristal. Allen gemerkt onderaan.

    Vase décoratif et deux candélabres en cristal coloré et incolore. Marques au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250
    Val St. Lambert

    Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #220
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt. Eén schilfer aan de rand.

    Un vase en cristal, rouge dans la masse. Marqué. Un ecla aux bord superieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #57
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50

Similar lots by type

  • #7

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #55

    Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.

    Paire de drageoirs en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #370

    Een designvaas van geblazen groen kristal. Gemerkt en met etiket van Val Saint-Lambert. En een gelijksoortige designcoupe van Max Verboeket. Gesigneerd en met etiket van Maastricht.

    Vase design en cristal soufflé vert. Avec marque et avec étiquette de Val Saint-Lambert. Nous ajoutons un plus grand vase dans le même genre de couleur cognac signé Max Verboeket, Maestricht et avec étiquette de Maestricht.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 24 en 60 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #293

    Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.

    Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #395

    Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #94
    Julien Van Santen

    “Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.

    ”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49,5 x 39,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #165

    Een lot van zes laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. 2 met randschilfer.

    Un lot de six assiettes, décors peints à la main et rebords dorés. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #138
    Albali

    “Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel). Achteraan gesigneerd.

    ”Fille hollandaise”. Un buste en albâtre sur marbre (petit dégât au nez).
    No longer available
    Online only
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114
    Ed. Van Goethem

    “Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    ”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #179
    Micheline Dumont
    Period: 1923 - 1993

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #67

    Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.

    Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit een bord met bloemendecor gelijmd, een grote kom met een decor van bloemen en vlinders met haarscheur en een klein kommetje met een plantendecor met haarscheur.De twee laatste onderaan gemerkt.

    Trois pièces en porcelaine de Chine: une assiette à décor famille rose (réparée), un bol à décor de fleurs et de papillons (cheveu) et une petite coupe à décor de plantes (cheveux). Les deux derniers avec marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. ø: 10 - 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #53

    Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.

    Un plat en faïence d’Espagne à émaux à lustre métallique.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #351

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More