Similar lots by type
-
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom. -
#230“Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.
"Abstract composition in pastel tones", mixed media on paper, signed by Jos Blomme. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#6Twee bolvormige dekselvaasjes van meerkleurig Chinees porselein. Met een decor van bloemen en insecten.
Two globular lidded vases made of multi-colored Chinese porcelain. Decorated with flowers and insects. -
#21Burroughs“Burroughs Ten Key”, een vintage elektrische rekenmachine uit 1955, met originele afdekhoes en bijhorende rollen.
"Burroughs Ten Key", a vintage electric calculator from 1955, with original cover and accompanying rolls. -
#212Een lot van 2 art-deco bonbonnières, Booms glas, toegevoegd een Doyen vaas met schilfer aan de rand.
A lot of 2 art-deco candy dishes, Booms glass, with an added Doyen vase with a chip on the edge. -
#13Twee kraagvazen en een sierbord van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose.
Two collar vases and a decorative plate of multicolored Chinese porcelain. Famille rose. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#24PanasonicEen vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Riemclip afgebroken/manco.
A vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Belt clip broken/missing. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli. -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#172Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?
A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid? -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#4Een gevarieerd bronzen lot bestaande een baardmankruikje en een bel.
A varied lot of bronze items consisting of a beardman jug and a bell. -
#126‘Zeilboot’, een vintage foto in kader.
'Sailing boat', a vintage photo in frame. -
#25Een oude koffer voor het vervaardigen van grafiek.
An old case for making prints. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#7Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.
A large Nanking vase with a decoration of warriors. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#10Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten, famille jaune, met spelende kinderen in het decor.
A pair of 2 Chinese porcelain ginger jars, famille jaune, depicting playing children in the design. -
#8Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.
A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass.
Other lots in this auction
-
#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif. -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed. -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#137Een vintage transformator voor een slot-car racebaan in originele verpakking.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#232‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.
'Ships on a canal', oil on panel. Signed R. De Vis. Probably 19th century, with damage. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#271Armogrès BelgiumEen keramisch wapenschild met kroon, gemerkt Armogrès Belgium.
A ceramic coat of arms with crown, marked Armogrès Belgium. -
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#272Een gietijzeren asbak met de afbeelding van de leeuw van Waterloo.
A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo. -
#244Een medaillonstoel met cannage zit en rug. Grijs met witte accenten, met mooie ouderdomspatina.
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
#234‘Landschap met windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend.
‘Landscape with Windmill’, oil on panel. Not signed.


