Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.

Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.

Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.
Dim. l: 105 cm
SKU: 2311210490.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #490
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #148

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #157

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #173

    “Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.

    La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #700

    Een vijfhoekige messingen hallantaarntje met glas.

    Une lanterne pentagonale en laiton avec verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #517

    “De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.

    Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #694

    Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.

    Un lustre vintage en chrome, modèle Spoutnik, avec six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #493

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.

    Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #564

    Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.

    Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #550

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #535

    Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.

    Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #499

    Een grote bronzen koro, de poten en oren versierd in de vorm van fabeldieren en het deksel getooid met een wijze op een vliegende eend.

    Un grand koro en bronze, les jambes et les oreilles décorées en forme de créatures mythiques et le couvercle orné d'un sage sur un canard volant.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520

    Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.

    Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #531
    Yves Lohé
    Period: °1947

    “Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    Clown. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #445

    Een achtarmige bronzen luchter.

    Un lustre en bronze à huit bras.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #543

    Een lot van elf medailles met ontwerpen van o.a. Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.

    Un lot de onze médailles aux motifs de Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #554

    Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.

    Une lampe design octogonale en bois patiné.
    No longer available
    Dim. h: 53 (z.k.)
    Estimate: € 50 / 70
  • #163

    “De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.

    L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #481

    Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.

    Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 420 / 440
  • #570

    Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #532

    Een designlamp van geborsteld staal en glas met vijftien lampjes.

    Une lampe design à 15 lampes en acier brossé et verre.
    No longer available
    Dim. h: 141 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #511

    “Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.

    Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #580

    Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.

    Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #557

    Een paar tripode kandelaars van brons.

    Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360

Other lots in this auction

  • #30

    Een 18 K geelgouden armband met hartvormige schakels (slot te herstellen).

    Un bracelet en or jaune 18 carats avec des maillons en forme de cœur (le fermoir à réparé).
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #331
    Wiskemann

    Een driedelig theestel van verzilverd metaal op dienblad (eén handvat deels gelost) Onderaan gemerkt.

    Un service à thé trois pièces en métal argenté sur un plateau (une anse en partie détachée) Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #575

    Paar hoekstoeltjes van eikenhout.

    Paire de chaises d'angle en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #141
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes glazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. met bijbehorende karaf. Gemerkt.

    Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de différentes couleurs. Avec carafe assortie. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #93

    “De kus”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar het werk van Rodin.

    Le baiser. Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #89
    L. Duquenne

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Allée verte. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 342 x 248 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #458

    Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.

    Deux statuettes africaines en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een handgeknoopt bidkleedje van zijde.

    Un tapis de prière en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 107 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354

    “Boten bij Dordrecht” (11 x 21 cm) en “Vissersboten op de Schelde bij Antwerpen” (11 x 18 cm). Twee potloodschetsen, de ene achteraan toegeschreven aan P.J. Clays. Evenals “Gar stattlich und herlicher inzug in die Statt Antorff Matthiae, des ErtzHertzogen zu Ostenreich. Am 2 Novemb. 1577” (22,5 x 27,5 cm). Gravure van Frans Hogenberg te Keulen. Uitgeknipt.

    Bateaux devant Dordrecht (11 x 21 cm) et Bateaux de pêche sur l'Escaut près d'Anvers (11 x 18 cm). Deux croquis au crayon dont un au dos attribué à PJ Clays. Ainsi que “Gar stattlich und herlicher inzug in die Statt Antorff Matthiae, des ErtzHertzogen zu Ostenreich. Am 2 Novemb. 1577” (22,5 x 27,5 cm). Gravure par Frans Hogenberg à Cologne. Découpée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #641

    Een gedreven messingen tabaksdoos met gegraveerde religieuze taferelen in het decor en datumvermelding ‘1630’.

    Une boîte à tabac en laiton martelé avec des scènes religieuses gravées dans le décor et la date 1630.
    No longer available
    Dim. b: 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Jos Van Steen

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More