Similar lots by type
-
#483Een grote balustervaas van Chinees porselein met famille-rosedecor van diverse personages aan de keizerlijke hofhouding in cartouches op achtergrond van bloemen en dieren op zwarte fond. Met hardhouten sokkel.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de divers personnages de la cour impériale dans des cartouches sur fond de fleurs et d'animaux sur fond noir. Avec socle en bois dur.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#493Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#577Een lot van zeven antieke Wayang Kulitpoppen. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)
Un lot de sept poupées anciennes Wayang Kulit. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)No longer availableDim. h: 46 - 86 cmEstimate: € 120 / 180 -
#531Yves LohéPeriod: °1947“Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Clown. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 500 -
#445Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#543Een lot van elf medailles met ontwerpen van o.a. Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.
Un lot de onze médailles aux motifs de Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#510Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#473Een paar grote schotels van Imari-porselein met decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Une paire de grands plats en porcelaine Imari à décor de fleurs et de paysages. Marqué en bas. Epoque Meiji.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200 / 250 -
#487Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#576Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#148Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 480 -
#511“Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.
Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 250 / 400 -
#557Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 220 -
#497Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan de Keizerlijke hofhouding in cartouches, omgeven door bloesems, perziken en vogels. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore représentant des scènes de la cour impériale dans des cartouches, entourés de fleurs, de pêchers et d'oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#564Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#500Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#550Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#567Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#517“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300
Other lots in this auction
-
#478Royal Boch“Big cat”. Een beeld van gecraqueleerd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 76/600.
Big cat. Une sculpture en terre cuite craquelée conçue par Patrick Villas. Marquée et numérotée 76/600.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 250 / 280 -
#437“Bodhisattva op Fo-hond”. Een verguld en gepolychromeerd houten beeldje met reliekschrijntje in de rug. Meerdere beschadigingen. Mogelijk XVIIe eeuw. Met exportstempel van was op de rug.
Bodhisattva sur chien Fo. Figurine en bois doré et polychrome avec reliquaire au dos. Multiples dégâts. Probablement XVIIe siècle. Avec cachet d'exportation de cire au dos.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#485Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle en met bronsbeslag.
Paire de bouts de canapé en bois laqué noir à un tiroir, à décor de marqueterie de style Boulle et garnitures en bronze.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 380 / 420 -
#462“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#529Thonet, ViennaVier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#595Goebel, Germany“Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableDim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#398Lot boeken. “Bijbelsche Verhaelen”. Boëtius, Theodoricus, Herodes, Ambrosius e.a. Omstreeks 1700. Recent in leder gebonden. H.J. Forman, “Groote Profetieën der Menschheid”, Ed. De Haan 1937?. P. Decharme, “Mythologie de la Grèce Antique”, Ed. Garnier Frères. Andrée de Bosque, “Mythologie en Maniërisme in de Nederlanden”, Ed. Mercatorfonds 1985. H. Van der Wee, “De Bank in Europa”, Ed. Mercatorfonds 1991. Bob Claessens & Jeanne Rousseau, “Onze Bruegel”, Ed. Mercatorfonds 1969. Rob Van Roosbroeck,(..)
Lot de livres. “Bijbelsche Verhaelen”. Boëtius, Theodoricus, Herodes, Ambrosius ea Vers 1700. Relié récemment en cuir. HJ Forman, “Groote Prefetieën der Menschheid”, Ed. De Haan 1937? P. Decharme, « Mythologie de la Grèce Antique », Ed Garnier Frères Andrée de Bosque, « Mythologie en maniërisme in de Nederlanden », Ed Mercator Fonds 1985. H. Van der Wee, « De Bank in Europa », Ed. Mercator Fonds 1991. Bob Claessens & Jeanne Rousseau, « Onze Bruegel », Ed Mercator Fonds 1969. Rob Van Roosbroeck,(..)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#311Gallia (Christofle)Een witmetalen koffie- en theestel. Onderaan gemerkt. Dienblad bijgevoegd.
Un service à café et thé en métal blanc. Marqué en bas. Plateau inclus.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#425Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.
Un lot de huit pots de pharmacie anciens différents. Verre, cristal et porcelaine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#213Een fijn gesneden ivoren Corpus Christi.
Un Corpus Christi en ivoire finement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#395Een paar gepatineerde houten kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Paire de bougeoirs en bois patiné. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#424“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60 / 100


