#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#312L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 90 -
#426Een set van 3 massief houtgesculpteerde bijzettafeltjes.
A set of 3 solid wood sculpted side tables.No longer availableDim. 64 x 56 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#158Roger PintensPeriod: °1954“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#109Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven met blauwe stoel en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Still life with blue chair and flower vase", a painting, oil on canvas, signed Godderis.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#264“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
A wooden campaign table, foldable with tray.No longer availableDim. 74 x 47 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
#220Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en 5 robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliants and diamond baguettes with a total weight of approximately 0.80 ct. and 5 rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,82 gEstimate: € 450 / 550 -
#359Een Japanse print Hoyoshusha.
A Japanese print Hoyoshusha.No longer availableDim. 34 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#133Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
"The Treasure of Scarlet Rackham". Hardcover, yellow spine in good condition, Ed. Casterman 1956 (A56'). Well read.No longer availableEstimate: € 80 / 100