#427Een buste in groen gesteente van een Chinese dame op een houten sokkel. De sokkel is los.
A bust in green stone of a Chinese lady on a wooden base. The base is loose.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Een vintage houten salontafeltje, gesteund op 3 poten.
A vintage wooden coffee table, supported by 3 legs.No longer availableDim. 50 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een houten veldezel met materiaalkoffertje.
A wooden field easel with material case.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#15Vier zilveren luciferdoosjes en een pillendoosje, gemerkt. We voegen er twee sigarettenpijpjes van zilver en amber aan toe (één beschadigd).
Four silver matchboxes and a pillbox, marked. We also add two silver and amber cigarette holders (one damaged).No longer availableDim. 106,53 g 800‰.Estimate: € 80 / 120 -
#671Een lot van 10 Suske & Wiske’s met één eerste druk van het Sprekende Testament. In zwaar gelezen staat. Verder: De Zwarte Madam (ed. 1959), De Stierentemmer (ed. 1956), De Dolle Musketiers (ed. 1955), De Tamtamklopper (ed. 1954), De Knokkersburcht (ed. 1954), De IJzeren Schelvis (ed. vl. 1963, nl. 1963), De Kleppende Klipper (ed. 1956), De Stemmenrover (ed. 1958).
A lot of 10 Suske & Wiske comics including a first edition of "Het Sprekende Testament". In heavily read condition. Also includes: "De Zwarte Madam" (ed. 1959), "De Stierentemmer" (ed. 1956), "De Dolle Musketiers" (ed. 1955), "De Tamtamklopper" (ed. 1954), "De Knokkersburcht" (ed. 1954), "De IJzeren Schelvis" (ed. Flemish 1963, Dutch 1963), "De Kleppende Klipper" (ed. 1956), "De Stemmenrover" (ed. 1958).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#154“Sint-Anna ten drieën”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. 17e eeuws.
"Saint Anne with Three". A painting, oil on copper panel. 17th century.No longer availableDim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#197Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#553Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#215Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.
"Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#216Trumeau van gebeeldhouwd hout.
#297Meopta, ZenitEen lot van 2 analoge fototoestellen bestaande uit een Meopta Flexaret IV Twin Lens en een Zenit-E met Helios 44-2 lens.
A lot of 2 analog cameras consisting of a Meopta Flexaret IV Twin Lens and a Zenit-E with Helios 44-2 lens.No longer availableEstimate: € 80 / 120