Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.
Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.
Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
Dim. h 78 cm
SKU: 2708240573.
Categories: Aziatisch, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #573
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #105

    Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.

    A Venetian glass chandelier with 8 light points.
    No longer available
    Dim. 95 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #571

    Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.

    A Chinese terracotta grain pot on three legs. Presumably from the Han Dynasty. Repair to one leg.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #410

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een rode koraal.

    An 18 kt yellow gold ring set with a red coral.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #744
    line 1962

    Le Journal des Chics filles. Een boek met ingebonden nummers. Ed. Lombard.

    Le Journal des Chics filles. A book containing bound issues. Publisher: Lombard.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #741
    CG Ceragan

    Een porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.

    A porcelain figure of a lady on a settee, multicolored with gilded details, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #16

    Een paar krantenrekjes, waarvan één op wielen, en één met gedreven koperen taferelen.

    A pair of newspaper racks, one on wheels, and one featuring embossed copper scenes.
    No longer available
    Dim. H: 60 en 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #21
    His Master’s Voice

    Een oude draagbare radio met grote luidspreker. Omstreeks 1920-30.

    An old portable radio with a large speaker. Dating around 1920-30.
    No longer available
    Dim. 30 x 37 x 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #49

    Een lithografie op papier, gemonogrammeerd ‘GP’ en genummerd 7/8.

    A lithograph on paper, monogrammed 'GP' and numbered 7/8.
    No longer available
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #516

    Een handgeknoopt tapijt met geometrische motieven.

    A hand-knotted rug with geometric motifs.
    No longer available
    Dim. 270 x 163 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #707

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #734

    Een retro vaas in meerkleurig glaspasta.

    A retro vase in multi-colored glass paste.
    No longer available
    Dim. 46,5 x Ø 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.

    A pair of ginger jars made of Chinese porcelain with blue and white floral decoration.
    No longer available
    Dim. 29 x Ø 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #388

    Een lot van drie oude fototoestellen, een Zeiss Ikon Contaflex met Carl ZeissTessar 2.8/50 lens, een Agfa Optima 500 en een Kodak Instamatic 25.

    A lot of three vintage cameras, including a Zeiss Ikon Contaflex with Carl Zeiss Tessar 2.8/50 lens, an Agfa Optima 500, and a Kodak Instamatic 25.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More