Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een grote en een kleine dekseldoos van meerkleurig porselein met koperen monturen. De grootste met een handgeschilderd decor naar het Sévresporselein.

Een grote en een kleine dekseldoos van meerkleurig porselein met koperen monturen. De grootste met een handgeschilderd decor naar het Sévresporselein.

Deux boîtes couvertes en porcelaine de différentes tailles et aux montures en cuivre. La plus grande à décor peint à la main d’après les exemples de Sèvres.
SKU: 2508150067.
Category: Porselein.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 40 / 50
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #377

    Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.

    Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #687

    Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.

    Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #603

    Een kind met een karper van meerkleurig Chinees porselein.

    Enfant tenant un carpe en porcelaine de Chine polychrome.
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #333

    Een fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een vissendecor.

    Aquarium ou jardinière en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de poissons.
    Dim. ø: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #87

    “Meisje met hoed”. Een beeldje van meerkleurig geglazuurd porselein. Italiaans werk.

    “Fille au chapeau”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail italien.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #731

    Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.

    Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #713

    Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.

    Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #161
    Volkstedt - Rudolstadt

    “De visite” & “Hofmakerij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt

    “La visite” et “La séduction”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous les bases.
    Estimate: € 60 / 80
  • #147
    Sitzendorf

    Twee beeldjes van een jongen en een meisje met bloemen van polychroom porselein Beiden onderaan gemerkt. Gaaf.

    Deux statuettes d’un garçon et d’une fille aux fleurs en porcelaine polychrome. Marquées sous les bases.
    Estimate: € 60 / 80
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.

    Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.
    Dim. 6,26 g
    Estimate: € 130 / 200
  • #496

    Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.

    Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #759
    Limoges

    Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.
    Estimate: € 100 / 150
  • #613

    Een groep van meerkleurig Chinees porselein met een voorstelling van twee HoHo-broers.

    Groupe en porcelaine de Chine polychrome représentant les frères Ho-Ho.
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #707

    Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.

    Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #601

    Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.

    Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #691

    Een tuinstoel van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors en op een houten sokkel.

    Tabouret de jardin en porcelaine bleue et blanche au décor de paysages et sur socle en bois. Travail chinois.
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #638

    Een dekseldoos van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt met stempel. Randschade.

    Boîte couverte en porcelaine de Chine polychrome décorée de fleurs et des antiquités. Cachet sous la base. Usures au bord.
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #688

    Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.

    Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.
    Estimate: € 90 / 120
  • #338

    Een tête-à-tête van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van Sèvres.

    Tête-à^tête en porcelaine bleue cobalt dans le goût de Sèvres.
    Estimate: € 280 / 320
  • #373

    Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.

    Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #78

    Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.

    Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.
    Dim. h: 26 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #486

    Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.

    Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400

Other lots in this auction

  • #705

    Een lot van negen verschillende dames en herenhorloges.

    Lot de neuf montres différentes. Homme et femme.
    Estimate: € 100 / 150
  • #304

    “Molen bij maanlicht”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Letsel.

    “Moulin au clair de lune”. Huile sur toile. XIXe siècle. Accident.
    Dim. 40,5 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400
    Claire E.A.

    Een lot fantasiejuwelen allerlei.

    Lot de bijoux de fantaisie.
    Estimate: € 80 / 120
  • #126

    Een ovale mahoniehouten tafel in Regency-stijl. Met twee verlengbladen.

    Table ovale en acajou de style Regency. Deux allonges.
    Dim. L 220 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #273

    “La mode illustrée” 41é jaargang, uitgegeven te Parijs.

    “La mode illustrée”. 41e année, ed. à Paris.
    Estimate: € 20 / 30
  • #124

    “Vissers op de vijver”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXde eeuw.

    “Pêcheurs sur un étang”. Huile sur toile. Non signée. XIXe siècle.
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #698

    Een hert van deels goudgepatineerd metaal.

    Cerf en métal partiellement doré.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #17

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    Estimate: € 120 / 180
  • #465

    Twee bustes van Afrikaanse vrouwen en een staande man met staf (H. 13,5 cm) van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.

    Deux bustes de femmes africaines et un homme tenant une crosse (H. 13,5 cm) en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.
    Estimate: € 60 / 70
  • #677

    “Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #582
    Jules Bovee

    “Stadszicht”. Houtsnede op papier. Gesigneerd.

    “Vue de ville”. Gravure sur bois. Signée.
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #391

    Een schildersezeltje van gepolychromeerd zamak. Bovenaan versierd met twee duiven.

    Chevalet en régule polychrome. Le dessus décoré de deux pigeons.
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 55 / 75
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More