Similar lots by type
-
#687
Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#713
Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220/240 -
#333
Een fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een vissendecor.
Aquarium ou jardinière en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de poissons.Dim. ø: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#40
Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130/200 -
#759Limoges
Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.Estimate: € 100/150 -
#688
Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90/120 -
#651
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.Dim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#373
Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.
Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100/140 -
#731
Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.Dim. h: 31 cmEstimate: € 180/220 -
#147Sitzendorf
Twee beeldjes van een jongen en een meisje met bloemen van polychroom porselein Beiden onderaan gemerkt. Gaaf.
Deux statuettes d’un garçon et d’une fille aux fleurs en porcelaine polychrome. Marquées sous les bases.Estimate: € 60/80 -
#638
Een dekseldoos van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt met stempel. Randschade.
Boîte couverte en porcelaine de Chine polychrome décorée de fleurs et des antiquités. Cachet sous la base. Usures au bord.Dim. Ø: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#707
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#377
Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.
Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.Dim. h: 16 cmEstimate: € 150/180 -
#496
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#87
“Meisje met hoed”. Een beeldje van meerkleurig geglazuurd porselein. Italiaans werk.
“Fille au chapeau”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail italien.Dim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#486
Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#603
Een kind met een karper van meerkleurig Chinees porselein.
Enfant tenant un carpe en porcelaine de Chine polychrome.Dim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#161Volkstedt - Rudolstadt
“De visite” & “Hofmakerij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt
“La visite” et “La séduction”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous les bases.Estimate: € 60/80 -
#613
Een groep van meerkleurig Chinees porselein met een voorstelling van twee HoHo-broers.
Groupe en porcelaine de Chine polychrome représentant les frères Ho-Ho.Dim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#78
Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100/120 -
#601
Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.Dim. Ø: 46 cmEstimate: € 250/350 -
#691
Een tuinstoel van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors en op een houten sokkel.
Tabouret de jardin en porcelaine bleue et blanche au décor de paysages et sur socle en bois. Travail chinois.Dim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#437
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.Dim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#338
Een tête-à-tête van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van Sèvres.
Tête-à^tête en porcelaine bleue cobalt dans le goût de Sèvres.Estimate: € 280/320
Other lots in this auction
-
#441Val St. Lambert
Een kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal aux côtes torses et coloré vert dans la masse. Avec marque.Dim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#287
Paar cassolettes van groen gepatineerd porselein en koperen monturen. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en porcelaine à patine verte et aux montures en cuivre. Vers 1900.Dim. H 53 cmEstimate: € 50/80 -
#128Boch La Louvière
Een dekseldoosje van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf.
Boîte couverte en faïence polychrome et dorée décorée de fleurs en relief.Dim. l: 18 cmEstimate: € 20/26 -
#218Céline Paris
Een donkerblauwe lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir bleu foncé avec sac de protection.Estimate: € 50/100 -
#334Jos Meys
“Markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#570
Ho Tai, zittend. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw. Met houten sokkeltje.
Ho Tai assis. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#192Jan Frans PortaelsPeriod: 1818-1895
“De aanbidder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’amant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 37 x 27 cmEstimate: € 4000/6000 -
#274Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Arbeid aan de scheepskade”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Laboureur au bord de l’Escaut”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 57 x 72 cmEstimate: € 50/80 -
#188
Een mahoniehouten naaidoosje met een speldenkussentje op het mansardevormig deksel. XIXe eeuw.
Boîte à ouvrage en acajou. Couvercle de forme Mansard au coussin aux épingles. XIXe eeuw.Dim. b: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#434Frans Masereel
“Apparition”. Houtsnede. Gesigneerd, genummerd 8/30 en gedateerd 1967 buiten de plaat. Monogram en datum binnen de plaat.
“Apparition”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 8/30 et datée 1967 hors planche. Monogramme et date dans la planche.Dim. 31 x 23 cmEstimate: € 100/180 -
#195Breitling Colt Chrono Ocean
Een herenpolshorloge van roestvrij staal. Nr. A53350.
Montre à bracelet homme en acier inoxydable. N° A53350.Estimate: € 500/800 -
#426
Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als elektrische staande lamp.
Candélabre d’église en laiton massif de style baroque. Monté en lampadaire à l’électricité.Dim. H. 172 cmEstimate: € 80/120